Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa iti montezi un rezervor de apa in spate,sa ai impresia ca e de carburant ) si mai treci pe linga benzinarie din cind in cind sa faci cu mina:> cred ca urmeaza sa im achizitionez si eu un logan pe 2 roti si o sa fiu pedalator 3
    sigpic

    Comment


    • PetrOMV Mioveni, Carrera 95 la 3.99 ron/litru

      Comment


      • La puscarie , la puscarie cu toti de la ANRE ca au salarii de 15000 euro pe luna si nu se ocupa de aceasta problema, eu folosesc masina numai acolo unde este strict necesar in rest merg pe jos ,alimentat azi de la petrom cu 3.88 ron imediat sare de 4 lei!

        Comment


        • O sa si treaca de 4 lei.

          Comment


          • c e mai indicat? 95 sau 99+.....am auzit k 95-ul....
            Slow & Safe

            Comment


            • Aata depinde de buzunarul tau!

              Comment


              • Pune ce vrei. Indicat este sa pui benzine cu cifra octanica (reala), de la 95 la 99.
                Sa revenim la topic. MAi multe despre benzine, pe thread-ul dedicat acestora. Multumesc pt intelegere.

                Comment


                • Alimentat azi de la Petrom Miorita...3.9 lei / litru de 95....astia se intrec cu gluma
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Alimentat acum 5 minute. 3,90 Petrom 95 ~40L cu 150 Lei si alta data dadea pe afara de banii astia .... ce vremuri....
                    Intalniri Logan Club Constanta:
                    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                    Ptr detalii : 0723.955.045

                    Comment


                    • si eu am alimentat cu 3,99, 12.40 Litri. azi

                      Comment


                      • 3.90 RON / L la Petrom Aviatiei. Culmea e ca pe panoul ala mare cu preturile e afisat la 95 Fara Pb 3.55 RON/L.
                        Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                        Comment


                        • Ce parere aveti saptamana viitoare trece benzina de 4 lei?

                          Comment


                          • 3.97 OMV 95 Bulev.Timisoara.Cred ca intr-o luna depaseste 1 euro litrul

                            Comment


                            • Salutare,ieri am fost pe la MOL si am vz pretul motorinei:3.79 iar cea Evo e 4.07.Ambele sunt Euro 5.De fiecare data cand bag cam 1-2 dăți pe luna are alt pret,de cele mai multe ori e mai mare,rar cand mai scade.

                              Comment


                              • da de miercuri 1 iulie se scumpesc din nou carburanti cu 4-5 % parca si se ieftineste gazul )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google