Leduri In Bara Spate Ph2 ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    stiu ca nu-ti place
    parca si tu ai pe bara stopuri din astea

    Comment


    • #17
      Am, dar le-am innegrit, sa fie in ton cu stopurile, ca alea-s fumurii...:P
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • #18
        acu sa vad care are curaj sa "strice "stopurile

        Comment


        • #19
          Cu smd-uri ar arata bine.

          Cu led de bricheta n-arata bine, aduce de la distanta a kitch ))

          Comment


          • #20
            probabil ar arata

            Comment


            • #21
              Salut! eu am pus banda cu leduri in acele "ochiuri" se vad chiar foarte bine atasez cateva poze sa va faceti o idee
              Attached Files
              CL 93 TAV

              Comment


              • #22
                Arata bine
                sigpic
                !

                Comment


                • #23
                  merg doar la pozitie sau si la franare?orcum arata bine.

                  Comment


                  • #24
                    Doar la pozitii!
                    CL 93 TAV

                    Comment


                    • #25
                      mi se pare corect sa se ia de farurile de ceata daca le ai aprinse cand nu este cazul.cei ce conduc seara stiu ce inseamna sa intalnesti oameni ce aprind proiectoarele doar ca sa fie siguri ca sunt vazuti in trafic.nu te supara dar este corect ce a facut agentul.cate odata imi vine sa le fac eu poze soferilor ca sa fie amendati poate asa se invata si ei sa respecte ceilalti conducatori(in general cei cu stopul de ceata sunt cei mai deranjanti si pe aceasta cale vreau sa ii anunt ca ei nu se fac mai vazuti in trafic daca aprind acest stop ci din contra mai rau fac).nu stiu daca acei ochii de pisica sunt obligatorii din moment ce ph 1 nu are si ei nu pot dovedi ca masina a avut din fabrica acei ochii din moment ce pe talon nu sunt diferentiate aceste masini

                      Comment


                      • #26
                        ph1 are direct in stop, chiar si stopurile mega drive au asa ceva...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Daca e rosu pe spate si alb pe fata, mai ales la pozitii, nu va face nimeni nimic. Daca sunt alte culori, atunci da. Cei care au, pot confirma
                          Edit: eu la camion am pe fata vreo 8 leduri albe plus cate 2 gabarite pe fata si pe spate , in spate la fel, rosii si nu mi-a zis nimeni absolut nnimic
                          Sezi bland ca-s din Maramu' ❗️❗️❗️

                          Comment


                          • #28
                            Aurash, arata-ne si noua cum ai lipit banda cu leduri, pe unde ai tras firele, etc...
                            Stock is boring...
                            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by mihai.85 View Post
                              Aurash, arata-ne si noua cum ai lipit banda cu leduri, pe unde ai tras firele, etc...
                              Ce pot sa spun este ca nu e asa de greu precum pare....tot ce trebuie sa faci e sa dezlipesti stopu de soclu lui...acela cu cleme din spatele stopului....se desface foarte usor intr.o apa calda...la mine s.a desfacut singur unu....si poate daca nu il vedeam acum il pierdeam pe drum....si asa leam desfacut pe aman2 am bagat banda cu leduri in interior am gaurit soclu am scos firele si leam legat la mufa fiecarui stop....la mufa se leaga +(firu albastru de la mufa) si -(firu negru de la mufa) capsati stopurile la loc...le lipiti bine le lasati sa se usuce si dupa le puneti inapoi pe bara si aprindeti pozitiile....se vede foarte frumos noaptea chiar e senzatie cu acei ohi aprinsi...
                              Attached Files
                              CL 93 TAV

                              Comment


                              • #30
                                multumim de info! ti-a iesit super lucrarea! felicitari
                                Stock is boring...
                                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google