Leduri In Bara Spate Ph2 ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by search_me71 View Post
    Aici il gasesti pe Dragman: http://www.loganclub.ro/forum/dragma...4.html?t=10674
    ... si poti sa-i dai un masaj privat.
    Super lucrarea facuta de Dragman... Recomand cu incredere !
    In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
    http://searchme71.blogspot.com/

    Comment


    • #47
      Banda cu LED-uri se alimenteaza direct la 12 Volti?
      Sunt LED-uri albe?
      "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

      Comment


      • #48
        sincer nu vad avanaju la aprinderea acestor'ochi de pisica"........maidegraba eu le-aas schimba geamu si as face pt marsarier.....
        nu sariti pe mine,e o parere
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #49
          atasez o poza cu catadioptriile in care am pus cate 9 leduri smd in fiecare
          Attached Files
          HD-87-DLR

          Comment


          • #50
            Originally posted by pipan View Post
            sincer nu vad avanaju la aprinderea acestor'ochi de pisica"........maidegraba eu le-aas schimba geamu si as face pt marsarier.....
            nu sariti pe mine,e o parere
            Fiecare cu pasarica lui...
            Mie imi place cum arata si de aceea am intrebat.
            Deci revin:
            Banda cu LED-uri se alimenteaza direct la 12 Volti?
            Sunt LED-uri albe?
            "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

            Comment


            • #51
              da, se alimenteaza la 12v! ti-am lasat un pm, in cazul in care vrei sa te ajut!

              Comment


              • #52
                Originally posted by pipan View Post
                sincer nu vad avanaju la aprinderea acestor'ochi de pisica"........maidegraba eu le-aas schimba geamu si as face pt marsarier.....
                nu sariti pe mine,e o parere
                faci rost de geam clar? io pun led de 30 watti si le leg pe mers- inapoi

                Comment


                • #53
                  da se poate face.....de ce sa nu se faca?????
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #54
                    Cred totusi ca acei ochi de pisica trebuie sa ramana rosii altfel vor fi probleme cu politia.
                    "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by pipan View Post
                      da se poate face.....de ce sa nu se faca?????
                      ............detalii?

                      Comment


                      • #56
                        Ma poate ajuta cineva cu denumirea exacta al acestor catadioptrii?
                        Le am dat jos sa vad cam ce as avea nevoie sa demarez treaba cu montatul LED-urilor si am constatat ca abia stau acolo deoarece aveau urechile laterale rupte (se pot rupe asa fara nici-un soc in bare???)
                        Vreau sa iau altele si sa stiu cum sa caut pe forum sau in magazine.
                        "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                        Comment


                        • #57
                          cred ca varianta cu leduri albe ptr marsalier e cea mai buna, tinand cont ca loganu are doar intr-o parte bec ptr a lumina in spate, poate face cineva chestia asta si posteaza poze sau un clip cu produsu finit sa ne facem o idee

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by andrei_aol View Post
                            cred ca varianta cu leduri albe ptr marsalier e cea mai buna, tinand cont ca loganu are doar intr-o parte bec ptr a lumina in spate, poate face cineva chestia asta si posteaza poze sau un clip cu produsu finit sa ne facem o idee
                            Daca sunt albe se cam ia nenea politaiul de tine sau la ITP poti intampina probleme...
                            "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                            Comment


                            • #59
                              Si de cele rosii nu se ia sau cum?
                              @andrei: Pentru a le face sa lumineze alb, trebuie sticla transparenta cu leduri albe. In astea degeaba pui leduri albe, o sa lumineze tot rosu. Ai mai sus o poza cu leduri albe in ele la userul bfs.
                              MY CLA

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by PRESTIGE View Post
                                Si de cele rosii nu se ia sau cum?
                                @andrei: Pentru a le face sa lumineze alb, trebuie sticla transparenta cu leduri albe. In astea degeaba pui leduri albe, o sa lumineze tot rosu. Ai mai sus o poza cu leduri albe in ele la userul bfs.
                                Daca sunt rosii nu vad motivul sa se ia. Si cele originale tot rosii sunt.
                                La userul @bfs scrie ca are 4 leduri supeflux rosii...
                                "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google