Lumini Semnalizare Carcasa Oglinda Ex.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lumini Semnalizare Carcasa Oglinda Ex.

    daca ma poate ajuta cineva cu o adresa unde pot monta semnalizari in carcasa oglinzi mcv.

  • #2
    semnalizarile le ai deja sau vrei sa le cumperi de undeva?
    st curios cum arata...
    http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

    Comment


    • #3
      Pai cititi si voi p-aici.

      Comment


      • #4
        nu la am,,am vazut ceva la cristi 3775. dar eu nu ma pricep la electronica,,si as dori o firma ceva care e specializata sau o persoana anume care face asa ceva.. Ar mai fi o varianta,sa cumpar o banda adeziva cu 4-5-6-7 led.sa o lipesc pe capac oglinzi si sa cumpar ornament inox pt oglinda sa pun peste si sa gauresc doar in dreptul ledului.habar nam cum e mai bine,,,,,,,,oricum sunt interesat sa fac acceasta modificare..

        Solano,,,,stii cumva unde gasesc fete usi ph2? la tine tu ai montat fetele? trebuie ceva modificari?
        Last edited by nelus78; 26 September 2011, 14:38. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          pt usile de ph2 nu trebuie modificat nimic, se potrivesc la fix, singura diferenta este ca la usile fata , in partea de sus a manerului de care tragi cand inchizi usa, se monteaza o tabla cu o piulita in ea pt fixarea manerului, dar merge fara pb si fara, daca nu o ai, iar de gasit, nu stiu unde ar mai fi, poate pe la dezmembrari..
          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

          Comment


          • #6
            salutare loganistilor! nu ma poate ajuta nimeni cu acceasta modificare,la oglinzi.????????

            Comment


            • #7
              Am vazut azi, o banda cu leduri super flux (smd) puse in silicon, si fara silicon. Mi-a trecut mai multe idei prin cap, pt noi semnalizari in carcasa oglinzii. Problema este ca se vinde la 0.5 m ( pret per metru=48 ron). Timp de cercetari nu am deocamdata, sau fonduri pt teste.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google