Masinuta Mea AG-19-VAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masinuta Mea AG-19-VAN

    asta este masinuta mea:
    Attached Files
    Last edited by solano; 29 April 2010, 08:13.
    http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

  • #2
    Facuta cu gust, imi place dar singurul lucru care nu mi place este acea sigla de renault. Parerea mea ar fi sa o dai jos si sa pui din nou sigla Dacia ori totul CLEAN. Hai cu suspensia ca ar arata si mai bine . Sa auzim numai de bine si spor la modificari in continuare
    Apropo ceasurile de unde le-ai luat, sunt superbe, par a fi de Duster
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #3
      Fetele de usi de unde le-ai luat si in ce bani ?

      Comment


      • #4
        Originally posted by MihaitzaMCV View Post
        Fetele de usi de unde le-ai luat si in ce bani ?
        fetele de usi le_am luat de la un prieten cu 400 ron setul, complete: capace difuzoare, manere deschidere usa din interior.

        Originally posted by Christnacht View Post
        Facuta cu gust, imi place dar singurul lucru care nu mi place este acea sigla de renault. Parerea mea ar fi sa o dai jos si sa pui din nou sigla Dacia ori totul CLEAN. Hai cu suspensia ca ar arata si mai bine . Sa auzim numai de bine si spor la modificari in continuare
        Apropo ceasurile de unde le-ai luat, sunt superbe, par a fi de Duster

        sigla de renault este pusa doar din cauza faptului ca este in culoarea masinii, nu imi placea albastrul ala al ei, si in plus de asta, nu se asorteaza cu nimic de pe masina, fiind facuta toata cu negru si gri.
        Last edited by solano; 29 April 2010, 09:21. Reason: Automerged Doublepost
        http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

        Comment


        • #5
          Sunt de acord cu Christnacht, cred ca cel mai bine ar fii sa o dai jos de tot sa ramana clean, asa il am si eu si da bine... si apropo sa o stapanesti intreaga ;)
          Push the Pedal to the Metal ...

          Comment


          • #6
            arata bine masina ta sa o stapanesti sanatos si se vede cinei din mioveni...de unde ceasurile de duster si cat?
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #7
              Frumos....
              Parerea mea este ca ar da mai bine prelungirile de la bare daca ar fi imbinate cu ele.....
              Cat te-au costat fetele pentru usile fata?

              Comment


              • #8
                Originally posted by florin_dnf View Post
                arata bine masina ta sa o stapanesti sanatos si se vede cinei din mioveni...de unde ceasurile de duster si cat?
                ms frumos. serigrafia de la ceasuri mi_a dat-o un prieten.nu m_a costat decat o bere

                Originally posted by spark88 View Post
                Frumos....
                Parerea mea este ca ar da mai bine prelungirile de la bare daca ar fi imbinate cu ele.....
                Cat te-au costat fetele pentru usile fata?
                M-am gandit si eu la varianta asta, dar in cazul in care lovesc o bordura sau ceva de genu' , trebuie revospsita toata bara.. acu' o luna am luat un caine cu coltarul de pe stanga, l_am dus la reparat si l_am vopsit separat....daca le aveam cu tot cu bara, era mai nasol ;)
                Panourile m_au costat 4 mil toate 4, cu tot cu accesorii.

                Originally posted by jadhal View Post
                Sunt de acord cu Christnacht, cred ca cel mai bine ar fii sa o dai jos de tot sa ramana clean, asa il am si eu si da bine... si apropo sa o stapanesti intreaga ;)
                ms frumos..si tu la fel
                Last edited by solano; 29 April 2010, 10:35. Reason: Automerged Doublepost
                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                Comment


                • #9
                  foarte frumoasa masina,facuta cu bun gust.......imi plac ceasurile........le-ai schimbat cu totu sau cum?
                  Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                  -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                  Silent Coat.

                  Comment


                  • #10
                    [ATTACH]174297[/ATTACH]

                    [ATTACH]174298[/ATTACH]
                    Originally posted by solano View Post
                    asta este masinuta mea:
                    Last edited by solano; 29 April 2010, 10:55.
                    http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ktalyn28 View Post
                      foarte frumoasa masina,facuta cu bun gust.......imi plac ceasurile........le-ai schimbat cu totu sau cum?
                      nu cu totul, doar serigrafia si inelele
                      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                      Comment


                      • #12
                        super tare arata. zici ca e prestige la exterior. ce versiune este de fapt?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #13
                          facuta frumos, un set de jante si va arata si mai si,bafta in continuare cu proiectul

                          Comment


                          • #14
                            am vazut masina de cateva ori prin oras. te asteptam pe la intalniri la pitesti.

                            Comment


                            • #15
                              Arata bine loganu domnu' VAN niste jante mai mari si o suspensie iti mai trebuie si e parfum.

                              Te saluta SIB'u si bafta la modificari ;)

                              P.S. Te asteptam si pe la intalnirile Logan Club daca ai placerea sa vi

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google