Masinuta Mea AG-19-VAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    va multmesc tuturor pt laude, urmeaza un bad boy, doar ca astept vreme frumoasa, bara de mcv este gata modificata, asteapta sa fie vopsita, iar cu evacuarile o sa pun maine un filmulet, sunt functionale amandoua si se aud exact asa cum vroiam , finut de tot. pe stanga am finala de fabrica si pe dreapta am o finala de berlina de inox care face un zgomot finut si placut la auz. o sa pun maine un filmulet cu tobele.
    baftaa si sa auzim numai de bine

    Originally posted by stolniceanulucian View Post
    Arata foarte bine evacuarea dubla impreuna cu difuzorul negru de pe bara spate.

    Vad ca nu mai ai coltarele pe bara fata. Am mai vazut la cineva pe forum ca avea coltare pe bara fata si pe mijlocul barii, intre coltare avea o lamela de cauciuc neagra din plinta de parchet cred. Mi-a placut cum arata.
    salut, coltare am si pe fata, dar sunt pe bara de mcv care a suferit si ea cateva modificari, din acest motiv nu le am pe masina, am facut o bara fata custom, nu am mai vazut la nimeni asa model, nu imi place sa copiez :d>
    astept vreme buna sa vopsesc bara fata si sa fac bad boy-ul la capota.
    baftaaaa

    Originally posted by MihaitzaMCV View Post
    Frumoasa masina .. de unde ai luat manerele alea de usi ?
    care manere, exterioare sau interioare???

    Originally posted by Mishu View Post
    arata super farurile
    o idee....
    ms mishu, poate cu timpul o sa ii fac si o capota clean...
    baftaaa

    Originally posted by Spooky View Post
    Superba masina mai ales evacuarea dubla.....vrem neaparat s-o auzim
    salut, ms frumos, ma bucur ca va place, cu evacuarea maine filmulet
    baftaa
    Last edited by solano; 3 March 2011, 00:50. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

    Comment


    • #77
      Tot ce ai schimbat la masina imi place:volanul,fetele de usi,ceasurile de duster,lupele si nu in ultimul rand tractiune integrala!!Nu stiu ce ai facut cu tetierele din spate,daca ai aer conditionat ai si tetiere, nu?App ce versiune e?
      Ledul de la contact ce rol are?
      Km multi si frumosi!!
      Tinc fest !!

      Comment


      • #78
        Originally posted by Kalimera22 View Post
        Tot ce ai schimbat la masina imi place:volanul,fetele de usi,ceasurile de duster,lupele si nu in ultimul rand tractiune integrala!!Nu stiu ce ai facut cu tetierele din spate,daca ai aer conditionat ai si tetiere, nu?App ce versiune e?
        Ledul de la contact ce rol are?
        Km multi si frumosi!!
        ) tractiunea integrala>>> este martotul de la centura, am centura cu martor si la tablul de bord de duster acolo vine ledul, fiind pusa doar serigrafia pe tabloul meu de bord !!!
        tetiere in spate am 2, asa a avut masina de noua, si oricum, daca avea 3, pe cea din centru o dadeam jos cum ajungeam acasa, fiind foarte incomoda, ca sta numai in oglinda :d.( nu se vad tetierele pentru ca am facut poza prea aproape de luneta si au iesit din cadru, dar sunt 2.
        Versiunea>> a fost abs plus si optional i_am pus eu AC.acum este full.
        Ledul de la contact are rol de 'nimerire' a contactului nopatea ))), este legat pe plafoniera, si se stinge dupa ce se pune contactul, nu sta aprins ca sa deranjeze.
        baftaaa
        http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

        Comment


        • #79
          capotaaaa

          dat fiind faptul ca vineri si sambata a fost o vreme super, am facut si eu capotaaaaa.
          enjoy
          DSCN1419.jpg
          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

          Comment


          • #80
            arata super masina. sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea.
            apropo ziceai ceva de filmuletul cu evacuarea.... cand il arati la lume???
            Last edited by goofiy; 8 March 2011, 13:32.
            DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
            sigpic

            Comment


            • #81
              felicitari
              sigpic

              Comment


              • #82
                Originally posted by goofiy View Post
                arata super masina. sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea.
                apropo ziceai ceva de filmuletul cu evacuarea.... cand il arati la lume???
                ms frumos, si a ta e frumoasa; azi o sa apara si filmuletu cu evacuarea, ca e frumos afara
                baftaaa

                Originally posted by Rey91 View Post
                felicitari
                ms frumos,si tie
                Last edited by solano; 8 March 2011, 13:40. Reason: Automerged Doublepost
                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                Comment


                • #83
                  Au iesit foarte bine farurile,arata bine masinuta cu ele.

                  Comment


                  • #84
                    ms frumos, in afara faptului ca arata bine se si vad super noaptea, acesta din urma fiind principalul motiv pentru care au fost montate
                    http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                    Comment


                    • #85
                      filmuletu cu toba ??
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by solano View Post
                        dat fiind faptul ca vineri si sambata a fost o vreme super, am facut si eu capotaaaaa.
                        enjoy
                        [ATTACH]269210[/ATTACH]
                        bine domnu`
                        arata bine rau incruntata

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by solano View Post
                          dat fiind faptul ca vineri si sambata a fost o vreme super, am facut si eu capotaaaaa.
                          enjoy
                          [ATTACH]269210[/ATTACH]
                          ai facut tu capota? adica singur? sau ti a facut o cineva?
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by - Geo - View Post
                            ai facut tu capota? adica singur? sau ti a facut o cineva?
                            nu am facut_o eu, mi_a facut-o un prieten care se ocupa cu asa ceva, recomand si la altii.

                            imi cer scuze de filmuletul cu toba, de cand tot zic ca il fac si mereu apare cate ceva de facut si nu am apucat, dar azi promit solemn sa il fac si sa il pun aici.
                            Last edited by solano; 11 March 2011, 08:49. Reason: Automerged Doublepost
                            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                            Comment


                            • #89
                              salut. poti sa pui te rog mai multe poze cu lampile din usi? am vauzt ca ai pus o poza in primul post, dar m-ar interesa si la cea din spate sa vad cum arata. imi pare rau ca nu m-am uitat la regionala, ca la un moment dat eram langa tine, dar nici prin cap nu mi-a trecut...

                              numai bine

                              p.s. frumoasa masina, ai bagat ceva bani in ea .
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • #90
                                la usile din spate nu am lampi bagate in ele.si ocazii or sa mi fie sa o studiezi, vine regionala de la bucuresti ;)
                                Last edited by solano; 12 March 2011, 23:54.
                                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google