Capac Bricheta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capac Bricheta

    Am o intrebare. Am vazut pe ph2 , varianta Logan , ca au in loc de bricheta, un fel de capac/ornament de plastic. de unde pot cumpara un astfel de capac? pentru ca eu nu folosesc bricheta si o mai apas din greseala si sare destul de tare, o data a sarit sub scaun si mi-a ars un pic mocheta.. si daca o scot, arata urat .. ceva sugestii ? sper sa nu aflu ca o bucata de plastic valoreaza 100 lei
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

  • #2
    Pune o poza daca poti sa o faci. Nici eu nu folosesc bricheta, am ph2, dar e cu bricheta normala
    sigpic

    Comment


    • #3
      eu am ph1, dar doar la ph2 am vazut.. pana ce gasesc unu sa-l "trag in poze" , postez masina unui coleg de pe forum ( alta mai clara n-am gasit )
      Attached Files
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #4
        Eu nu inteleg cum ajungi cu mana acolo... in fine scoate bricheta si gata. Acel dop de care spui este de umplutura la loganele fara imbunatatiri, nici macar soclu de la bricheta nu il au. Deci nu e bun pentru tine acel dop, doar daca desfintezi si soclu bricheta.

        PS: Si solenzele fara imbunatatiri au acel dop.
        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

        Comment


        • #5
          Sau lasi bricheta acolo, si ii scoti firele ca sa nu mai mearga
          Si scapi de problema.
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            sincer nu stiu nici eu, dar de cel putin 3 ori mi s-a intamplat.
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              dar cum sa sara bricheta din locasul ei... eu am mai folosit-o din cand in cand dar cand apasam se ridica butonul si o luam de acolo

              poate la tine nu sta bine ...ai verificat?
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • #8
                sta foarte bine. probabil arcu o fi prea tare, nu-mi dau seama, o singura data am folosit-o sa vad ce-i cu ea, in rest am apasat-o din greseala si sarea ...
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google