Unde Gasesc "braduti" De Fata De Usa Si Mastic Snur Negru De Etansare Fata De Usa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Gasesc "braduti" De Fata De Usa Si Mastic Snur Negru De Etansare Fata De Usa?

    La fel cum zice si titlu', unu:
    caut braduti de fata de usa ptr. ca la declipsarea, respectiv clipsarea fetei de usa am reusit sa rup cativa si am nevoie de vreo 5 buc. (+ inca 5 de rezerva ca observat ca se rup repede)

    Si doi:
    caut mastic negru (poate fi si alta culoare) snur care vine aplicat tot asa pe fata de usa. Asta existent s-a deteriorat si am zone in care chiar lipseste cu desavarsire.


    Mersi anticipat!
    Last edited by Kojak; 6 September 2013, 21:23.

  • #2
    In Vitan pentru braduti iar in loc de mastic mai bine pui o garnitura profil D cu autoadeziv.
    "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

    Comment


    • #3
      Aha, deci vand baietii la bucata chiplinguri si braduti? E bine atunci.
      Ma gandeam sa pun tot mastic ptr. ca e criminal sa-l curat pe ala existent, mai ales ca in fata de usa are un sant unde s-a ingropat asta existent, ca sa zic asa.
      Deci mastic d-ala nu gasesc pe nicaieri? Pe vremuri stiu ca era pe la toate magazinele auto, pe nuante de alb, maro, negru. Ce dracu a disparut asa?

      Comment


      • #4
        Uite aici si masticul care ai nevoie !
        sigpic
        Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

        Comment


        • #5
          Sau vezi aici ce a prezentat colegul:
          http://http://www.loganclub.ro/forum/izolat_fete_de_usi_cu_garnitura_termopan-t44709.html?t=44709
          "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

          Comment


          • #6
            @Cristi4Speed, mersi!

            Aia 2.6m cu cat vine sulu', banuiesc ca sunt sufcienti ptr. toate 4 portierele.



            @guestx, mersi ptr. link


            L.E. Mda...deci e nevoie de cca. 7m ptr. toate portierele, deci 3 seturi de mastic, adica 90 lei. Mult al drecu!
            Last edited by Kojak; 6 September 2013, 21:48.

            Comment


            • #7
              Iti ajung pentru maxim doua usi.

              Comment


              • #8
                Si cu ala existent, poate mai scot de 2, asta daca se poate refolosi.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google