Blana Diesel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blana Diesel

    Salutare , ma intereseaza si pe mine o blana de diesel...cea care vine pe capota motorului la interior , plus si acei braduti cu care sa prind blana de capota.
    Unde pot gasi in Braila asa ceva ?
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

  • #2
    La apan de exemplu?
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • #3
      La Apan daca intreb (te referi la cel situate pe dig , ca altul in Braila nu mai e) , cred ca o sa-mi ceara pe el cat nu face...au preturi ridicole...de mari
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • #4
        noua sau sh?
        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

        Comment


        • #5
          probabil ca baiatul cauta sh, einstein tu cate cumperi de la apan/meridian/dacoserv/cobalcescu ?
          cauta la un coleg de forum care vinde asa ceva sa-ti trimita prin curier, sau cauta prin dezmembrari
          braduti gasesti la orice magazinas de piese auto, sunt universali
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #6
            Pe forum nu mai e nimeni care asa ceva la vanzare, am cautat si eu.
            Poate are noroc si gaseste la dezmembrari.

            Apropos, prin Bucuresti unde gasesc dezmembrari auto?
            "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

            Comment


            • #7
              Nu conteza daca e noua sau sh , dar vreau sa fie in stare buna...adica sa nu fie rupta...scamosata....ma rog...
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • #8
                incearca pe sos Dragonul Rosu, langa brady piese auto, e un mic garaj auto, intreaba acolo ca au multe piese din dezmembrari
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by 827sam View Post
                  probabil ca baiatul cauta sh, einstein tu cate cumperi de la apan/meridian/dacoserv/cobalcescu ?
                  cauta la un coleg de forum care vinde asa ceva sa-ti trimita prin curier, sau cauta prin dezmembrari
                  braduti gasesti la orice magazinas de piese auto, sunt universali
                  De unde era sa stiu ca vrea sh? Eu cumpar destule de ma AMG de exemplu, ca e mai aproape si au magazin separat. Apan e departe de Bucuresti.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • #10
                    Cate agrafe imi trebuie ca sa prind acea izolatie fonica sub capota la motor ? si de ce tip sunt ?
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • #11
                      Sunt agrafe de capitonaj, parca 8 trebuiesc.
                      Sa nu va faceti iluzia ca acea mocheta pentru capota fata va aduce mai multa liniste in masina; nicidecum. Rostul ei este, printre altele, de a reduce numarul decibelilor masurati la exteriorul masinii.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • #12
                        Sper ca poate se va incalzi motorul mai repede iarna.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • #13
                          Asta cu siguranta ca se intampla, dar insonorizare in habitaclu NU.
                          Si eu am pe 16v. acea mocheta, de aia zic.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • #14
                            Stiu ca nu are rol de insonorizare in habitaclu , eu o pun pt incalzire mai rapida a motorului la temperaturi negative. Multumesc de raspuns.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • #15
                              Inca caut blana de diesel !
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google