Filtru polen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum s-a facut racoare imi cer scuze daca am jignit pe cineva
    ParuLuScorilo daca asa se intelege din mesaj inseamna ca asa este, cum spui tu.

    Comment


    • Care este din Braila sa-mi scrie si mie de unde si cu cat a gasit un filtru de polen,dar fara prisma ca sunt prea de tot cu preturile lor exagerate.
      Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

      Comment


      • Filtru Aria E411 unde se gaseste in Bucuresti? Am auzit cuvinte de lauda la adresa lui.

        Comment


        • Pentru informarea celor interesati deja se monteaza filtru de polen in service-urile dacia. Mai jos aveti mesajul postat de colegul Sorin-Andrei de pe forumul club sandero: ,,ieri, o data cu revizia de un an, am montat filtrul de polen la xxxxxx. pretul acestuia cu tot cu manopera 99 lei. mentionez ca am fost anuntat prin vc ca pot face acest lucru, dar au mai spus ca deocamdata doar o parte din dealerii din tara pot executa aceasta operatie.,,
          Rog un moderator, in cazul in care acest mesaj contravine regulamentului, sa fie sters.

          Comment


          • Salut . Azi am primit si eu masinuta un logan 1.4 ambiance ph 2 si rasfoind cartea de intretinere observ pe la revizie "schimbare filtru Habitaclu" "schimbare filtru aer" asadar are filtru de polen? parca am observat ca nu baga praf pe ventilatie.

            Comment


            • si eu mi-am facut programare pentru maine la un dealer din IASI si sunt curios cum va fi pana acum am avut cel improvizat la gura de admisie a aerului in habitaclu de sub stergatoare si am fost foarte multumit,am sa revin cu o parere dupa montare
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • Originally posted by A.L.E.X View Post
                Salut . Azi am primit si eu masinuta un logan 1.4 ambiance ph 2 si rasfoind cartea de intretinere observ pe la revizie "schimbare filtru Habitaclu" "schimbare filtru aer" asadar are filtru de polen? parca am observat ca nu baga praf pe ventilatie.
                Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Este posibil sa ai filtru de polen, in vechile carti de intretinere (1 an) nu este trecut schimbare filtru habitaclu. Poti verifica singur daca intr-adevar este montat sau decat scris in cartea de intretinere, este un tutorial a lui crististreulea pe care-l poti viziona pentru ati da seama unde este montat http://www.loganclub.ro/forum/montaj...t=filtru+polen

                Comment


                • Multumesc marisan . Poate monteaza din fabrica acum ..si adevaru e ca nici nu baga praf pe ventilatie.. O sa verific daca pot sa imit miscarile de gimnast ale lui crististreulea

                  Comment


                  • decat sa ma bag la asa un contorsionism mai bine dau banu', ca merita. Daca ar pune gagici sa le monteze ar merita si mai mult Are careva idee care dealeri fac parte din aia care se baga? in Bucale zic...

                    Comment


                    • Vrei neaparat dealer cu gagici sau orice dealer ?

                      Comment


                      • lucru romanesc!

                        Originally posted by bobbyred View Post

                        misto ti a dat cu firma in cap !!!!!
                        Se putea ca sa nu scoata dacia o masina asupra careia sa nu intervina clientul final, cu tot felul de improvizatii?!?
                        nu, nu se putea! altfel, nu era masina romaneasca!
                        trebuie sa ne zdrelim degetele, sa ne stoarcem creierii sa gasim solutii la incompetenta lor.
                        ok! nu au echipat-o cu filtre, dar puteau sa pregatesca locasul ptr filtrul de habitaclu si la fel pe cel de pref de la exterior si, aceste filtre, deveneau after-market optiunea clientului final!
                        francezi tampiti! mrketing romanesc!

                        Comment


                        • Corect ar fi: romani tampiti, marketing frantuzesc.

                          Comment


                          • Si pana la urma dacia echipeaza sandero si loganul PH 2 cu filtru de habitaclu din fabrica, sau macar intentioneaza pe viitor puna filtru din fabrica? Poate stie cineva Daca montez eu acel filtru pierd garantia la aeroterma?

                            Comment


                            • unde pot monta filtru de polen in timisoara

                              Comment


                              • cerber 77: draga coleg forumist Timisoara se scrie INTOTDEAUNA cu T nu cu t cai este TIMISOARA
                                Si pe mine ma intereseaza unde pot monta un filtru de polen in Timisoara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google