becuri pentru dacia logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alte optiuni?

    sigpic

    Comment


    • Pai ai mai putea la magazinele auto sa te interesezi, eu de exemplu acolo am vazut bec H11 de proiector osram(normal) la 50 de lei era!
      acuma nu stiu ce sa zic la voi acolo,cum ii dar ai putea sa te uiti pe la magazinele auto poate ai sa gasesti mai ieftin!
      Sau la mine cand sa ars m-a rezolvat silviu79 de pe forum,am nimerit sa aiba bec la 30 de lei parca tot bec original de logan!
      Acuma vezi si tu ce noroc ai ))
      sigpic

      Comment


      • Are cineva pe masina H4 NIGHTBREAKER OSRAM??
        daca DA ,atunci as dori niste impresii la cald !
        Attached Files
        Last edited by ROAD EMPIRE; 21 January 2009, 00:18.
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • deceda si la mine un bec de far si ca netotu am vrut sal schimb de cit pe cel ars , am luat tot osram dar era diferenta intre faruri ca dracu
          am cautat sa iau philips dar nu gaseam decit la preturi cam mari 90-110 lei
          osram cool blu nu am gasit si m-am multumit cu umele indiene jagen[sau ceva asemanator] din praktiker 23 ron setu [au fost singurele noname cu protectie uv pe care leam gasit] ce pot sa spun despre ele decit ca lumineaza misto ,sa nu ma intelegeti gresit ,nu da bine pe masima , dar lumina proiectata este mai alba decit la cele stock , este putin mai slaba, dar parca e mai bine concentrata pe drum nu te oboseste [duminica seara m-am plimbat vro ora cu masina doar sa vad cum se vede, treabuia sa o si usuc ca o spalasem]
          zille astea o sa mai iau un set sa am de rezerva ca mis tare multumit de ele
          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

          Comment


          • @dani "Aveti idee cat costa becurile Vision Plus H4?"
            eu am vision + , 27 ron/buc din carrefour
            is super ! cea mai buna alegere , noaptea vezi ca in palma ! depinde de cum le reglezi, eu am si proiectoare, si farurile is reglate putin mai sus. pe scurta bat mai bine de 50 m , strada clara ! imi iau face cate unul flash , dar ii dau lunga , si se linistste )
            noroc
            sigpicSa traiasca urile , si

            Comment


            • bec H11 12V/65W la 11lei am gasit la un mag de piese auto pe Bdul Ghencea
              Attached Files
              Captain of the black pearl

              Comment


              • Din cate vad e facut in Germania. Acum, depinde cum lumineaza.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • si niste becuri pt halogene ce imi recomandati

                  Comment


                  • Cu adica becuri pentru halogene? Poate ai vrut sa zici becuri pentru proiectoare...
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Stie careva unde gasesc in Sibiu becuri H11 cu lumina alba?.. nu alb-galbuie cum sunt cele normale...de o saptamana tot caut...ms.

                      Comment


                      • Cauta in benzinarii si o sa gasesti, dar nu sunt recomandate deloc, pe ceata, cand le folosesti nu vezi nimic cu ele, de aia se pun galbene.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Stie cineva din cei care au proiectoare Valeo, daca e vreo unul din cele doua poze ?
                          Attached Files

                          Comment


                          • pai ar terbui sa scrie pe ele daca sant valeo daca nu scrie nu sant

                            Comment


                            • Pai tocmai asta e problema, ca sunt poze luate de pe site si nu am de unde sa stiu ce scrie pe ele. Dar poate stiu cei care au tinut in mana un proiector Valeo.....

                              Comment


                              • Din experienta avuta cu Osram H4 SilverLight (d-alea cu cica 50% mai multa lumina) nu le recomand.
                                Se ard relativ repede, pe mine m-a tinut unu' ~ 3luni, celalalt sunt curios cat mai tine.
                                Lucru asta a fost confirmat (intamplator) de mai un tip care statea la rand la magazinu respectiv, am spus ca vreau un Osram clasic H4 si el catre vanzator: ''vezi??, ti-am spus io ca astea nu tin , si la mine s-au ars in vreo 3 luni..''

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google