Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Montajul instalatiei de aer conditionat nu este foarte complicat insa intervine calicia exagerata a serviceurilor. Cu adaos de 400% sa fim seriosi.....

    Comment


    • #32
      Tu banuiesc ca ai servo, nu?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #33
        nu am servo am varianta authentique cam ca Ambiance

        Eu sunt foarte multumit de cum merge masina si de aceea m-am indragostit efectiv de ea. Nu am avut timp sa ma ocup de aceasta problema dar in maxim 1 luna o sa am si aer conditionat pe ea.Sunt ambitios din fire si dispun si de resursele financiare.Marea problema este ca in judetul Constanta nu gasesti NIMIC. O sa merg la PITESTI sau MIOVENI si o sa gasesc un baiat destept pentru ca am gasit pe net la spanioli cum se monteaza
        Last edited by andrei; 27 August 2007, 13:12.

        Comment


        • #34
          de ce nu te duci la nea Olteanu la Constanta? .....

          Cat mai trebuie sa pui pentru A/C la varianta abs+ Augustine?
          Last edited by andrei; 27 August 2007, 13:12.

          Comment


          • #35
            Am cumparat de la ei 2 masini si nu am primit cadou nici macar un breloc. Si dupa cat de calici sunt cred ca costa 100.000.000 lei.

            Comment


            • #36
              @augustinel64: S-ar putea sa nu se poate pune AC daca n-ai servodirectie. Mai intreaba si tu.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #37
                Originally posted by augustinel64
                Am cumparat de la ei 2 masini si nu am primit cadou nici macar un breloc. Si dupa cat de calici sunt cred ca costa 100.000.000 lei.
                asa e,sunt niste jegosi,cel mai mult ma enerveaza ca au adaos comercial enorm la piesele care se vand la ei si la consumabile.

                Comment


                • #38
                  Pai isi permit sa puna adoas asa mare ca au monopol in oras.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #39
                    eu am pus aer conditionat pe un Preferance dupa iesire din garantie, altfel piedeam garantia, cu 650 euro cu pise originale de fabrica intr-un service apartinind unui prieten. Am stat cu masina la montat aerul o zi intreaga. Functioneaza perfect. Pentru doritori relatii la 0722546027

                    Comment


                    • #40
                      Multumesc pentru informatie. Am sa sun si dau si o bere...

                      Comment


                      • #41
                        Service-ul este in Bucuresti

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by mihavisa
                          eu am pus aer conditionat pe un Preferance dupa iesire din garantie, altfel piedeam garantia, cu 650 euro cu pise originale de fabrica intr-un service apartinind unui prieten. Am stat cu masina la montat aerul o zi intreaga. Functioneaza perfect. Pentru doritori relatii la 0722546027
                          daca zici ca doar atat au fost piesele cred ca e rentabil.

                          Comment


                          • #43
                            Atat au fost piesele....eu am inteles ca 650 de euroi a costat toata treaba cu manopera cu tot....sau n-am inteles eu bine?

                            Comment


                            • #44
                              daca e asa e super, ca daca o iei cu ac din fabrica te costa 600 euro in plus

                              Comment


                              • #45
                                vreau si eu date mai multe de montarea unei clime[ piese folosite] si bineinteles daca esti multumit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google