Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se poate e 1000 eur dar merita
    de ex. eu am un logan ambience din 2006 si drumul bucuresti-arad(cam 600 km) 10 ore si m-am fiert in suc propriu in masina
    Last edited by Alexmesterul; 13 August 2010, 21:07. Reason: .

    Comment


    • Se poate si cu putin peste 500 euro, pe mine atat m-a costat.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • Salut.
        Pe mine ma dus acum 1 an 32mil cu totul.
        Si mai am o gramada de piese de vanzare
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • AC pe Preferance

          Salutare. Nu am mai intrat de multisor pe logan club, eu vanzandu-mi Loganul de vreo 2 ani.
          Am o problema- vreau sa ii pun AC lui taica-miu pe Preferance. Cei care au facut asta au probleme cu masina? Se poate monta fara sa ai probleme ulterioare? Stiti pe cineva care monteaza asa ceva de la A la Z si sa nu imi ia pielea? (ma gandesc la un maxim 600 EUR).

          Multumesc,
          Eugen
          Saab 9-5 Aero

          Comment


          • 6- 700euro la galati cumanopera cu tot

            Comment


            • Multumesc mult.Poti te rog sa imi dai mai multe detalii (eventual intr-un PM)- cine monteaza, piesele sunt noi sau second..eventual daca si-a mai montat cineva si daca se acorda garantie. Sunt dator de o bere daca iese treaba
              Saab 9-5 Aero

              Comment


              • Originally posted by b72zzt View Post
                Cred ca este foarte posibil sa ajung la suma asta pentru ca totul am cumparat si voi cumpara de la magazine specializate Dacia, totul nou, nimic second hand. Efectiv nu ma intereseaza partea financiara, poate sa coste si 5000 de euro si 10000 euro, vreau numai sa spulber acest mit si apoi sa ajut in mod clar, precis si detaliat si pe altii care vor sa faca acest lucru. Fac acest lucru ca pe o simpla distractie in lipsa de alte preocupari.
                Am citit destule forumuri si nicaieri nu e clar ce ai de facut.
                Lucrarea nu e terminata inca, tin o evidenta contabila exacta la tot ce cumpar si am notat reperele si datele tehnice la toate operatiile. Vreau ca a sfarsit sa se stie exact absolut tot chiar si cate suruburi si saibe s-au folosit.
                Mai omule, fa-ti "temele" si ai sa vezi ca AC s-a pus de ceva timp, pe masinile ce nu au avut din fabrica asa ceva.
                Nu cred ca intereseaza pe nimeni costuri mari la montarea acestuia (peste 2500 euro). Caci, de banii aia se poate cumpara o troaca cu AC, iar eventualul proprietar nu ridica un deget.
                Chiar daca se vor supara multi: duceti-va si faceti-va un consult medical de specialitate (psihiatric). Suna urat, suna cum ca ati fi nebuni, insa se pare ca trebuie. Unii chiar ati luat-o pe aratura rau de tot si din pacate mai mult ca sigur nu doar in zona cu si despre masini...

                PS: daca tot n-ai ce face cu 10 000 euro, iti dau eu una de 1.4 cu aer si de 6000 mergi si cumperi ceva celor ce au nevoie.

                Comment


                • aer cond.

                  Originally posted by eugenmanea View Post
                  Multumesc mult.Poti te rog sa imi dai mai multe detalii (eventual intr-un PM)- cine monteaza, piesele sunt noi sau second..eventual daca si-a mai montat cineva si daca se acorda garantie. Sunt dator de o bere daca iese treaba
                  0743271105 suna ptr. detalii.

                  Comment


                  • Multumesc mult sun diseara cand ies de la munca
                    Saab 9-5 Aero

                    Comment


                    • ai sunat? asteptam vesti!

                      Comment


                      • Am eu unul la 3500 de ron cu tot cu manopera. Pentru detalii 0726240862 - Razvan
                        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                        Comment


                        • pentru benzina sau diesel?

                          Comment


                          • am si de diesel-
                            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                            Comment


                            • si cam la cat ajunge la diesel cu totul?

                              Comment


                              • cu tot cu montaj vreo 3100 fara freon
                                Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google