Logan vs Logan 1/4 mile

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @crististreulea daca il faci pe octavian cu 1.4 al lui stock ai o bere de la mine

    Comment


    • #47
      Mai io nu stiu..ori nu v-ati dat cu un diesel remapat, ori eu bat campii...si nu-i bat..

      Comment


      • #48
        ma da mai lasati-l naiba de diesel remapat parca ar fi zmeu, chemati un pilot profesionist si cronometrati timpu pe fiecare masina si terminam treaba

        Comment


        • #49
          Originally posted by SUPERCAR
          @crististreulea daca il faci pe octavian cu 1.4 al lui stock ai o bere de la mine
          s-a facut
          @octavian_28: ala cu pasatu are 110 cai dar ii are dijaba, pierde timp la schimbatul vitezelor
          @CLC: clar n-ai fost intr-un dci remapat. sper ca amu simbata rezolvam aceste probleme :d
          Last edited by crististreulea; 9 November 2007, 18:49.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #50
            pai am inteles ca e TDI, o fi numai de forma...da' daca tu zici, are 110 cai. Oricum si asa mi-e greu sa cred, totusi 110 cai .
            Daca tu ai 8x cai si eu 7x cai, nu prea mai vad rostu'...Oricum, pe hartie te fac )

            Comment


            • #51
              pai cristi, inseamna ca problema e intre volan si scaun.
              asta inseamna ca toate meritele sunt ale tale, nu ale dci-ului remapat.
              probabil ca tu intr-un 1.4 stock si eu intr-un dci de 85 stock ma faci, dar asta e meritul tau, asa ca mai bine vorbiti despre pilotii care zac in voi nu de motoare, pentru ca eu sunt convins ca un dci cipuit nu face un 1.6 8v, poate doar 1.4 desi chiar in acest caz sunt in dubii

              Comment


              • #52
                corect CLC, problemele apar intre scaun si volan. bigman stie. si ca sa vada lumea ca nu ma feresc, uite filmul unde o iau de 3 ori la rind. toata stima mea mareom
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #53
                  Originally posted by SUPERCAR
                  @crististreulea daca il faci pe octavian cu 1.4 al lui stock ai o bere de la mine
                  1.5 cipuit face 1.4 stock
                  tavi daca nui dai blana oricum nu l faci
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by crististreulea
                    corect CLC, problemele apar intre scaun si volan. bigman stie. si ca sa vada lumea ca nu ma feresc, uite filmul unde o iau de 3 ori la rind. toata stima mea mareom
                    toata stima pentru masina !!! piesa dintre volan si scaun e defecta
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Cristi_Xp
                      misto ar fi sa se faca si schimb de soferi,sa se observe cine e de vina...soferul sau masina
                      nu mi-as da masina pe mana altuia,fara suparare...
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #56
                        are dreptate domn' adminu' : tre' schimbati soferii, dar in afar' de streulea si sorin nu vad pe vreunul sa-i surada ideea oricum, mai vb maine inainte de ora 16 si vedem daca venim sau amanam pt vreme buna
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #57
                          prostii de astea nu facem la intalniri,se fac off record...noaptea
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by virtualmansorin
                            1.5 cipuit face 1.4 stock
                            tavi daca nui dai blana oricum nu l faci
                            e belea daca dci-ul cipuit face un 1.4 stock,mai e cineva din constanta care nu crede asta nici in ruptul capului,si vreau sa ii demonstrez zilele astea cum sta treaba

                            Comment


                            • #59
                              Na...Seba ce mai zici? Il iei pe Cristi? Io vad ca s-a tinut admirabil la liniuta de 1.6 16 V...Deci imi mentin pariu'. 1.5 remapat cu 1.6 stock. 1.4 sare din schema.

                              Comment


                              • #60
                                octavian eu am vazut pe viu in constanta un 1.6 8v stock(doar cu toba finala schimbata) cum a facut un 1.6 16v(nu cu mult,doar cu jumate de masina),deci cred ca dci ii da un autobuz distanta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google