liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se duce zapada ,se duce ploaia si incep "cumparaturile" ...mai e putin ...

    Cristi_Xp - cat scoti pe G-tech cu 1.6 cu axa si cu noul soft ?

    Comment


    • 19-19.5 ...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Xp-ule timpu ala e pe 400m? si de ce asa de mult..? ca nu inteleg..sau faci misto
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • n`am iphone
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
            eu zic ca mai greu )
            Nici daca scot cricu, roata de rezerva si scutu?
            Un clip rezumat de la circuit (sper ca nu se supara nima) distractie la maxim si mult miros de cauciuce incinse (si de basini de la catalizator).

            Comment


            • Originally posted by Lanceru' View Post
              @ marx ... cand ne mai dam ? Tine doar de tine, ca eu sunt gata la orice ora si in orice circumstante.

              P.S. Sa il iei pe Cezar.
              P.P.S. Cand vine vorba de liniute si chestii d'astea , tot pe Cezar sa il lasi sa vorbeasca, nu de alta dar el schimba vitezele nu tu ( cu toate ca e masina matale ).

              @ Stig: pana cand nu te prezinti la semafor iti dedic un citat al unui contemporan usor modificat.

              "Pustii imi vorbesc in nas,pe internet
              Dar pe strada`s mielusei care`asculta rap
              La Logan Club nu sunt smardoi
              Suntem tot in familie,tot noi."
              ti am zis si tie ca nu ma mai dau. ca lanceru sa ramana batut de un 16v stock. e decizia mea si nu ma dau si nu mai dau masina la nimeni. de ce ? asa vreau eu, masina mea nu e masina de drag sau curse. punct.

              Comment


              • Eu scoteam pe G-tech 20 de secunde si un pic pe 400 de metri, 1.4 stock, catalizator cam infundat...
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Originally posted by evali_daniel View Post
                  baietica, STRIG, ca STIG chiar nu se merita sa iti spun, tu te lauzi cu masina ta si cu meritele altui sofer, e jalnic, inclin sa cred ca nu ai trecut de grupa mare de la gradinitza, asumati meritele singur si pe urma vin-o si te da mare, daca masina ta a castigat o batalie asta nu inseamna ca a castigat si razboi-ul.
                  sa vorbesti cand oi avea si tu vreo 200 de linii trase pe nas. pana atunci respecta deciziile altora.

                  Comment


                  • marx eu nu inteleg ceva...ori sunt eu idiot ori tu cred ca ai un orgoliu prea mare "evali daniel a spus ceva foarte corect...pana la urma tu ai pus masina la bataie doar o singura data si OK nu te pune nimeni sa o mai pui odata, dar observ ca esti foarte revoltat, chiar crezi ca ai demonstrat ceva? noi oricum stim ca masina ta nu trage mai bine decat ale noastre de aceea vrea si lanceru sa mai dea odata si eu poate si pisica...da asta e, nu mai vrei tu dar o vrea restu din bucuresti posesori de 16v si atunci sa vedem cine ce si cum...Doar caldura sa vina ca le rezolvam noi...
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Originally posted by MCD View Post
                      marx eu nu inteleg ceva...ori sunt eu idiot ori tu cred ca ai un orgoliu prea mare "evali daniel a spus ceva foarte corect...pana la urma tu ai pus masina la bataie doar o singura data si OK nu te pune nimeni sa o mai pui odata, dar observ ca esti foarte revoltat, chiar crezi ca ai demonstrat ceva? noi oricum stim ca masina ta nu trage mai bine decat ale noastre de aceea vrea si lanceru sa mai dea odata si eu poate si pisica...da asta e, nu mai vrei tu dar o vrea restu din bucuresti posesori de 16v si atunci sa vedem cine ce si cum...Doar caldura sa vina ca le rezolvam noi...
                      asta nu s-a vazut din ultima liniuta , sa va reamintesc rezultatul ?
                      Prima data a patinat ambreiaju ,apoi vi s-a incins uleiul,ati avut toti cauciucuri praf,gratarul in portbagaj,apoi a furat startul,apoi a terminat inainte de 400m si a si franat sa va astepte,saracii de voi v-au furat in 7 locuri
                      parerea mea e ca arbitrul e de vina ca n-a dat penalty
                      Last edited by Stig; 7 March 2010, 12:52.

                      Comment


                      • @Octavian___31 am eu 1.6 stock te astept sa incercam.

                        Comment


                        • OK dle
                          Peste doua sapt ne auzim.
                          Vezi ca-ti verific roata de rezerva si toate cele

                          Comment


                          • Originally posted by marx View Post
                            ti am zis si tie ca nu ma mai dau. ca lanceru sa ramana batut de un 16v stock. e decizia mea si nu ma dau si nu mai dau masina la nimeni. de ce ? asa vreau eu, masina mea nu e masina de drag sau curse. punct.
                            Cand te-ai dat ? Ca eu nu stiu....
                            Am castigat in fata altor 16v mult mai modificate decat a ta, dar nu am suferit niciodata cum suferi tu. Oricum, mai ai multe de invatat in materie de liniute.
                            Sfaturi si concluzii:
                            1. Baga niste NFS Shift , poate acolo merge ceva ceva.
                            2. Noi de dam de fun, iar basinile sunt degeaba.
                            3. Nu a fost stock masina, pt ca fara filtru poti sa spui ca ai filtru sport. DAAAAAAAA
                            4. Un invingator este sigur pe el si acorda revansa, dar nu ai de unde sa stii tu d'astea.
                            5. Sa nu mai joci la loterie, ca norocul vietii tale a fost la liniuta aia.

                            PA.
                            No Stress !
                            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                            Comment


                            • Mie mi se pare ceva ciudat.... prima data posteaza marx si pe urma hop si tu......ceva e la mijloc...si stig tu sa vorbesti cand esti intrebat pana atunci ciocu mic si joc de glezne tata...parerile tale nu conteaza pana la urma...iesi odata cu 16v tau si vezi rezultatu poate o sa te convingi singur...
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Hmmm peste 2 saptamani nu stiu sa vad daca vin cu masina la tm, ca eu acu is la tm pana joi. Pai da scot roata de rezerva, lanturile, lopata tot ce gasesc prin ea a si filtru de aer

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google