liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adica ce intelegi tu prin pozitionare ? Ca nu au fost incadrate bien in grupa sau ce?.. Ce motor avea octavia aia ?

    Comment


    • Da...Si a A1 si la A au fost masini care intrau foarte bine la grupa B.
      Nu stiu ce motor...Ori 1.9 cel mai probabil..Sau 1.6
      la grupa A1 a fost in logan rosu 1.4 care era adus la 120 de cai , si a picat cu una din hondele civic. A fost facut la un tir distanta.
      si cum era de asteptat finala intre cele 2 honde

      Comment


      • Andreea13: In clipurile alea doua, tu erai ?(ala cu Loganu argintiu si cu Golfu)
        Daca da, ce motor avea Loganu argintiu si ce motor avea Golfu?
        Cu Golfu oricum n-a fost diferenta mare.

        Comment


        • Eu sunt cu loganu ala rosu..Si m`am dat cu golfu ala cameleon..Chiar nu stiu ce motor avea..Da sigur na declarat nimic la fisa de inscriere.Stock nu era.

          Comment


          • Mai chiar ca a fost cam dezorganizata treaba...Sa nu stii cu cine te bati.
            Auzi, si Loganu argintiu??? Ce motor avea???

            PS: adica am un meci de box, da' nu stiu cu cine ma bat...of of..mai mai..

            Comment


            • Dupa banuiala avea 1.6 90cai.
              ce`i cu logan 1.4 ia bagat la grupa A1 si cei cu 16 la grupa A , ca si mine.
              pai da..A fost nasol..De dadeai cu cine picai la start.
              Baiatu cu care am venit eu din bucuresti..Cu pick-up acela rosu a picat cu o toyota celita.

              Comment


              • Super nasol asa la nimereala.
                Nu se puteau face si provocari personale, cum am vazut in alte parti?

                Comment


                • Pai si el, saracu', a pierdut din prima si ca sa nu mai zic, ca opel-ul kadet era foarte puternic, cred ca putea sa se duca cu o grupa in sus. m-as fi bagat si eu doar de dorul de a concura. dar nu mai aveam benzina si ce ma faceam daca ajungeam in finala? abandon tehnic asa cum a facut un renault 5 (parca) dupa 50 metri, abandon tehnic
                  Last edited by bogdan_1984; 17 November 2008, 19:07.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vad ca aspiri la finala , era bine daca treceai de prima mansa.
                    Ma bucur ca macar am concurat..Erau alti care plangeau ca au venit prea tarziu si nu mai se faceau inscrieri . Deh..Cine se scoala de dimineatza departe ajunge .

                    Comment


                    • Aproape departe. Se pare ca nu te-ai trezit destul de dimineata (glumesc) dar nu imi vine sa cred...Sa planga ca nu s-au inscris
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu iti imagina ca plangeau..E mult spus , dar erau ofticati.

                        Comment


                        • Oricum Andreea13 frumos ce sa zic.
                          Ai facut un Logan (care dupa cum era vopsit eu banuiesc ca era un 1.6 16V ) si ai tras liniute organizate oarecum...
                          Al tau 1.6 mpi cum e? (stock sau?)

                          Comment


                          • Pai Andreea ... Incadrarea in grupe se face dupa puterea STOCK ( pot sa am si 500 cp daca in certificat imi scrie 1.4 90 cp tot la grupa A intru ). De'aia imi fac modificari la motor.. Sa castig grupa ... Iar Octavia aia avea 1.9 90 cp modificata spre 150 ....

                            Comment


                            • @Octavian___30 Confunzi loganul lui andreea13. Este in filmul IMG_0077. Adica loganul rosu cu barile partial vopsite. El a concurat cu golf-ul 4 si este stock. cel care a concurat cu loganul argintiu este BFF-ul
                              Last edited by bogdan_1984; 17 November 2008, 19:43.
                              sigpic

                              Comment


                              • Faceti o mare confuzie , octavian si bogdan.
                                Eu sunt cel care m`am dat doar cu golful...Nu si cu loganul argintiu.
                                Si acela din primu filmuletz..Nu este BFF...El nu are eleron si jentile nichelate.
                                Al meu este stoc..Doar finala schimbata.
                                Da razvan..Ai dreptate in mare parte , se incadreaza dupa cai putere stock , dar la fisa de inscriere..Scria foarte mare..Se declara orice modificare.
                                daca el a trecut doar STOCK...Normal ca la bagat la A..Cine s`al verifice ?
                                daca declara cat are..Il baga la grupa urmatoare..Si nu`i convenea. Si nu este singurul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google