liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost mai rapid la start nu la furat
    :sign_war

    Comment


    • Distrigaz (1 schilod si 3 porci) vs. Logan 1.6 MPI full fara gaz (2 oameni in el) 0-1 mi-a dat o masina fix.

      Am pus roatili alea belea, m-am ofticat ca aveam 2 oameni grasi in plus. Cand am ajuns la semafor, radea ala cica "te-am facut" iar astia deschisesera geamurile in dreapta, "razi tu razi, dar noi suntem 4 oameni intr-un Logan 1.4 cu gaz iar voi sunteti doi intr-un 1.6 fara gaz. Mai are si kilometri multi 1.4 asta, motor dat pe "brazda"). Vezi ca te trage pe nas 1.4-u asta sofer la sofer"), muream. Si ala, ai ceva kilometri, daduse cu spatele si cica, aaa, e 1.4, i-am zis, oricand vrei ne dam sa-mi iau revansa....

      ...asa ma oftic, ce i-o dadeam firar mama lui de 1.6).
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • vezi ca-i rece apa )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • are si gheata in ea Alex
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Mda la doc vazusem pretul, dar am confudat 250E cu 350E, se mai intampla

            Modificari majore inseamna la mine, un mic traseu cap-coada cu serpisori si o mica turbina pe evacuare + aferente!
            sigpic

            Comment


            • si modificarile majore la motor care sunt ?)
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • modificariile sunt: brazi putere aroma therapy, apa noua la vas parbriz, cd nou in masina )
                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                Simply Stance

                Comment


                • 16v vs 1.6 chel ( serpi, 50mm, fara cat, admisie) 2 - 1 am plecat slab rau prima data si m a ars un far. urmatoarele 2 i am dat 0 masina o masina jumate

                  Comment


                  • l-ai incins pe CGK ?

                    Comment


                    • nope. era un baiat din constanta. mai bine zis eram la constanta. nu cred ca este in logan club Constanta.

                      tragea foarte bine jos la 2000 loganul asta. lansat din 2000 pleca mai mult de o juma de masina de langa mine dar pana la capat de ture il ajungeam. ciudat pentru ca ar fi trebuit sa traga in ture

                      Comment


                      • logan 1.6 full, remapat+gaz si logan 1.6 fara aer,remapat si traseu, fara gaz... pe tr 1 sunt putin in fata, tr2 egali, tr3 imi da cam o aripa si tr a4`a ii dau eu o aripa

                        Comment


                        • Originally posted by fuguletz View Post
                          Mda la doc vazusem pretul, dar am confudat 250E cu 350E, se mai intampla
                          Fuguletz-ule pentru tine facem pret special, de loganist.

                          Vad ca nimeni nu mi-a raspuns la provocare.
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • Distrigaz vs. Logan 1.6 fara aer, fara gaz, remapat + traseu de dupa catalizator 0-1 mi-a dat abia o masina si jumatate, ori nu stie soferul, ori trage a mea prea bine, sunt multumit cum merge cu Borbeturile.

                            edit: si el tot Borbeturi avea, deci n-am plecat mai bine ca el.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • trage a ta prea bine

                              Comment


                              • @doc: cum nimeni? Am spus ca ma dau eu cu tine...

                                @alex: ai scos o teorema, mai mai sa vars cafeaua pe mine :"Daca si X are aceleasi roti, inseamna ca am plecat la fel"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google