liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doamne fereste...Sa nu va urcati cu asta in masina ca sigur muriti...Va garantez ca trebuie dus la un "service" undeva! Trage bine distrigazu;)
    Last edited by Seba; 18 December 2011, 22:17.

    Comment


    • 16v vs hiunday i30

      la sfarsit de a 3 a avea o aripa in fata mea. ne a am enervat putin inainte si la semafor am plecat

      nu cunosc ce motorizare avea

      Comment


      • Originally posted by icristian View Post
        Doamne fereste...Sa nu va urcati cu asta in masina ca sigur muriti...Va garantez ca trebuie dus la un "service" undeva! Trage bine distrigazu;)

        sper ca esti gata Alex"speedtaxi" a 3 oara e cu noroc ....... 1.4 cu remapare ) nitel "fara par"
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Aveti grija, o s-o f..tetzi.
          N-o spun cu vreo predictie, dar riscul e mare.

          Comment


          • ce ai am octaviane? tu ala racer ne spui sa facem nimic ?

            Comment


            • Pai el se refera la vremea care ii afara...
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Ce am vazut io acolo in clip era viteza (foarte) mare si ceva lipsa de responsabilitate.

                Poate voi cunoasteti zona bine, d-aia nu comentez.
                Si io sunt nebun, dar pe unde dau forje nu sunt zone cu atatea zebre.

                Na ca deja intru in detalii, nu mai comentez.
                Treaba voastra cum si pe unde mergeti.

                La o adica toti o putem musca nasol.

                Comment


                • Originally posted by alessandro View Post
                  16v vs hiunday i30

                  la sfarsit de a 3 a avea o aripa in fata mea. ne a am enervat putin inainte si la semafor am plecat

                  nu cunosc ce motorizare avea
                  Cel mai probabil era 1.6 122 Cp

                  Comment


                  • copchilu' gazos e treaba lui pe unde circula. cand s-o usca nitel vreau sa facem macar din mers o verificare. parca a inceput incet-incet sa traga.

                    Comment


                    • Pai e uscat, cand? Ca imi expira asigurarea acum in ianuarie si pana la primavara nu-i mai fac. Tocmai sa nu vina zapada sau sa fie umed pe jos.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • dar ce va este asa frica de apa ? si de pe loc m am dat in conditii de ud da pai din mers

                        Comment


                        • Eu ma dau si pe zapada, nu-i problema)).
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • daca te dai pe zapada, transformam threadul in drifturi , raliuri , LOGAN )
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • eventual accidente Logan in timpul curselor ilegale eu am zis sa testam din mers, asa, legal din tr.2 la 2000 de ture pana in 70km/h.

                              Comment


                              • Vreau sa ma umilesti pe 400m, nu asa pana la 70 km/h. Eu zic sa te hotarasti zilele astea cat mai e bine afara, ca altfel la primavara ii fac asigurare.


                                Craciun Fericit!
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google