liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrem rezultate! vrem rezultate filmuletul s-a dus dar il pot povesti )

    Comment


    • primele liniutze pe anu asta )) ?!
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Originally posted by o8MeLC View Post
        vrem rezultate! vrem rezultate filmuletul s-a dus dar il pot povesti )
        ce ai facut ma cu filmul ? tocmai cand a batut speedu 1.6 ?

        Comment


        • Distrigaz vs. Logan 1.6 remapat vs. Logan 1.4 (modificat in 1.6) Locuri: 1-2-3 (asta ar fi podiumu').

          Am batut cu un far 1.6-le remapat (cu un sofer mai bun m-ar batea putin, recunosc), m-a ajuns pe a 3-a dar la final de 3 nu mai inainta nimeni. Loganul 1.4 modificat in 1.6 (al lui razvanamza) cred ca are probleme nene, nu stiu dar chiar nu trage si a bagat multi bani, imi pare rau...

          Sunt multumit ca masina se afla in trendul 1.6-lor full remapate, pe-acolo trage). Nu sunt multumit oricum.

          Pacat ca a pierdut Gogaie ala Melc' filmuletul, cum faceau astia ca animalele pe filmare, mai ales Geo, din ciclul "Nicusor, si mai ales Bujor", uiliuuuuuuuu Doamneeee, am castigat un milioooon)). Sper sa recupereze filmuletul, era fain cum am batut la limita 1.6-le remapat)).
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • tu esti nemultumit ??? pentru 200.000+ trage frumos rau masinuta ta

            Comment


            • daca nea Vasile schimba treptele mai rapid , te batea .
              am mers cu el si le schimba lent...secunde bune intre ele.

              Comment


              • victoria e victorie pana la urma ... ce mai conteaza cum !
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • N-am zis ca nu m-ar batea. Cu un sofer mai vioi sigur mi-o iau, nu cu mult dar mi-o iau.

                  Da, la 223.000+ trage ok 1.4-ul meu "S-Klass").
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment



                  • 1.6 remapat vs 1.4 remapat (pozitii aprinse) uiiiiuuuuuu DOAMNEEEE

                    uiluuu Doamnee am castigat UN MILION )

                    Eram prea fericit de rezultat si am inchis din inertie )
                    Last edited by o8MeLC; 12 January 2012, 02:59.

                    Comment


                    • bai nene da ai oprit video-ul exact la finish...pff

                      Comment


                      • Doamneee, mai aveai o secventa pan' la linie Doamneee, de ce eeeu?))))))))))))) M-a amuzat reactia "spectatorilor").
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • se vede ca viteza e in fata) emotiile m-au coplesit)

                          Da, soferul de 1.6 a schimbat la ureche si destul de lent dar totusi e un rezultat destul de bun pentru un 1.6 remapat.
                          Last edited by o8MeLC; 12 January 2012, 03:06.

                          Comment


                          • daca conduceam eu 1.6-le era invers sau mai rau. tragea bine de tot ...

                            Comment


                            • Originally posted by o8MeLC View Post
                              se vede ca viteza e in fata) emotiile m-au coplesit)

                              Da, soferul de 1.6 a schimbat la ureche si destul de lent dar totusi e un rezultat destul de bun pentru un 1.6 remapat.
                              da ma, e bun rezultatul avand in vedere ca eu eram full la benzina si full la gaz si cu catalizatorul infundat ... merge !
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Originally posted by alessandro View Post
                                la 16v e cam loterie cu softurile. uite 16v lui VRN....trage bine, cloegul Shakar iar trage bine
                                Loterie la masini, ca valorile in soft sunt cam aceleasi. Asa cum i-am facut VRN-ul, asa era si la tine.

                                Ba speed-ule ce am facut la tine (daca tot cu softul ala te dai), vad ca merge chiar bine. Felicitari pentru sofer si masina.
                                Last edited by Doc; 12 January 2012, 11:10.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google