liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Logan 1.4 vs 1.6 peste 400m ba chiar 600-700 m
    Last edited by darksid3; 8 February 2009, 17:24. Reason: Automerged Doublepost
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • trage masinuta ta nu gluma bravo ce ai modificat pe la ia?

      Comment


      • a pus cherosen pe MCD...
        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

        Comment


        • las felix ca unii nu cred ca 1.4 poate face 1.6 nici odata pe nici o distanta.......explica tu pe ce distanta m-am dat cu fof......doar 400m? MUltumita lui Catalin FOF am putut sa demonstrez.....
          Last edited by MCD; 8 February 2009, 18:16.
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • Nu minte cu nimic MCD-u, eram de fata...parerea mea e ca este cel mai tare 1,4 tiganit din tara.
            Last edited by felixb; 8 February 2009, 18:24.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Merci omu!
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • sa vedem ce ne spune domnul Octavian ca el erea ferm convins ca 1.4 modificat nu face 1.6 stok cu tote ca am pus si eu filmari in care faceam 1.6

                Comment


                • Octavian nu mai zice nimic )))))))))))))
                  Asa e daca te bazezi 100% pe vorbele unora, nu dau cu nume.

                  Si acu' sincer, nici n-am vrut sa mai instig la discutii fara sfarsit - dupa ce am facut eu testele alea cu a mea care e numai remapata (a mea vs 1.6 mpi stock) mi-a venit sa spun ca ''mai un pic si-l dovedeam'' )))) , diferentele au fost foarte mici, dar m-am abtinut.

                  Foarte bine ca ati bagat clipuri care (sper eu) nu mai lasa loc de comentarii (sper eu degeaba ) )
                  Daca se poate sa veniti si cu alte clipuri, inafara de liniute, ceva teste de reprize eventual, sau ce va mai da prin cap.
                  Last edited by Octavian; 8 February 2009, 19:42.

                  Comment


                  • Singuru subiect care a fost si s-a discutat si contrazis a fost ca logan 1.4 modificat nu bate in nici un fel 1.6 stock ne stock numa intereseaza...........si de acolo au plecat si filmuletele si toti cei care aveam 1.4 putin modificat si care am sustinut ca putem bate 1.6 unii nu dau nume au zis ca nu se poate..........si am incercat sa demonstrez ca se poate.....doar atat...
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Corect.
                      Am uitat ceva: mai sper ca acum acei ''unii'' sa nu mai spuna ca oricat ai modifica un 1.4 mpi (fara sa umbli la maruntaie) nu ai cum sa dovedesti un 1.6 mpi stock. (nu dau cu nume, sa spunem ca ma numar si eu printre ei )) , afirmatie facuta mai mult ca m-am bazat 100% pe spusele unora si nu din incercate).

                      Comment


                      • ce sa zic octavian si eu am venit cu filmulete in care bateam 1.6 multi au zis ca e devina soferu ca nush ce cauze....nu avea rost sa ma contrazic dar uite ca inca un coleg a reusit sa dovedesca ce pote face 1.4 modificat in fata 1.6 lui stock

                        Comment


                        • SI afirmatia facut de cezar ca loganu meu e din seria limitata aia de fuge de rupe.........este........
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • Lasa ca stiu io ca ai NOS-u' in portbagaj )))))

                            Comment


                            • dak aveam nos.................nu muream acasa demult))
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Ca sa facem un mic calcul...un logan 1.4 mpi, are 75 magari stock.
                                Impreuna cu chiptuning si filtru sport ajunge la 85 magari ( optimist).
                                Acum ca a ta este ambiance si deci este mai usoara, iar tu te-ai dat cu un 1.6 mpi ce are 87- 90 magari stock, ce probabil este mai greu....
                                Cat despre filmuletel facute la marginea strazi, si puse pe post de benchmark pt performantele unui 1.4 vs 1.6...
                                Mai pe scurt: sunt mult mai multe variabile ce conduc la acest rezultat, rezultatul putand sa fie si invers la fel de usor.
                                Cat despre afirmatia mea ca masina ta ar fi dintr-o categorie speciala de masini, scoasa de Dacia, am fost pur si simplu usor ironic...
                                Cand veti face teste cu g-tech in care logan 1.4 mpi AMBIANCE, este superior unui 1.6 mpi AMBIANCE, eu imi cer scuze public pt necredinta de care am dat dovada...Pana atunci...1.4 e sub 1.6.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google