liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca dovedesti un 1.6 mpi stock, de ce ai avea emotii cu un 1.6 16v stock? Chiar daca ai pierde, diferentele (teoretic) ar trebui sa fie minime

    PS: sau nu stii sa pierzi

    Comment


    • stai linistit ca m-am dat si cu 16v de forte multe ori....cine a zis ca nu a pierdut nici o data ?uite iti pun si o filmare data tot ai adus in discutie vs 16v de la care am luat bataie dor cu o jumate de masina !

      Comment


      • un om mare a zis odata o chestie inteligenta
        It doesn't matter if you win by an inch or a mile...winning is winning!
        Last edited by Seba; 9 March 2009, 12:36. Reason: i don't care, you don't care, it doesn't care...:)
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by anonimboy View Post
          stai linistit ca m-am dat si cu 16v de forte multe ori....cine a zis ca nu a pierdut nici o data ?uite iti pun si o filmare data tot ai adus in discutie vs 16v de la care am luat bataie dor cu o jumate de masina !
          Deci iti trage criminal masina

          Comment


          • cam asa trage a mea cu logan 1.6 8v..
            Its just a car ...

            Comment


            • Cristi_Xp sunt de acord cu tine !
              Octavian___30 ms mult pentru apreciere...

              Comment


              • kydule de ce nu le spui la oameni ca baiatul cu 1.6 16v e incepator si nu stie sa faca liniute normal ca daca nu stie sa dea tot ce poate masina tea facut cu jamatate de masina tu cu cat mai facut pe mine al tau remapat si admisie si al meu stoc mai facut cu o masina dar mai facut nu mai zice tu ca te face 1.6 16v doar cu jumate de masina ca iti da fum la ce ora vrei tu dar alta piesa intre scaun si volan

                Comment


                • eu n`am inteles nimic in textul tau...intri dintr`o porppozitie in alta...
                  ba ca la facut..ba ca nu la facut...brrr

                  Comment


                  • zicea ca baiatu ala cu 1.6 16v nu stie sa scoata tot din loganul lui ca e incepator , ca kyd-u s-ar lauda ca doar cu juma de masina pierde la 1.6 16v...
                    clar conteaza piesa dintre volan si scan
                    chiar as vrea sa ma dau odata cu kyd`u sa vad ce e asa special la masina lui
                    Last edited by raduprov; 9 March 2009, 17:11. Reason: Automerged Doublepost
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • alinfbl stiu ca mori de oftica dar na....asta e ia si mai pune niste leduri pe la numar sau prin masina sa mai castigi cativa cai te fac la orice ora si cu martori iei 3 masini fara discuti rade tota lumea de tine esti penibil ! eu am venit cu dovezi nu cu vorbe ca tine !

                      p.s incerca sa folosesti semne de punctuatie !

                      Comment


                      • Cine rade de mine si nu mie deloc oftica ca la cati bani ai bagat in masina ai trebuia sa imi dai trei masini pe cand tu ma faci hai sa mai pun de la mine cu o masina si aproape jumate avand in vedere ca a mea e stok pana la 3 mai trebuie sa ii dai tu catalizatoru jos nu cum zici tu ai evacuare sport adica de dupa catalizator inclusiv finala aia nu e evacuare nenea kidule aia e egala cu 0 tu ma faci ca ai remap a mea e stok iar cu 16v nu mai abera ca iti da fum

                        Comment


                        • mai baieti..ne vedem la legale la craiova ?

                          Comment


                          • mdaaaaaaa ) daca as avea 16v
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Originally posted by andreea13 View Post
                              mai baieti..ne vedem la legale la craiova ?
                              spectator, sau participant?
                              sigpic

                              Comment


                              • eu nu am facut masina ca sa particip la cine stie ce competiti....dar cand am ocazia ma mai distrez cu ea.....
                                alinfbl vino sambata sa ne dam sa iti demonstrez ca iei fara probleme char 3 masini...o sa iau pe cineva sa si filmeze in capatu pistei sa arat la toti ca nu vorbesc prosti.....aa si inca ceva daca m-ar face tot un 1.4 ai putea sa zici ca imi da fum nu ca ma face un 16v )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google