liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca pierzi cuplu (la turatii mici)
    Dar pt liniute e clar mai avantajos o evacuare cu diametru mai mare, are si logica (nu mai pune evacuarea deloc, sau trage-o la usa fata, sa vezi atunci cum trage motorul).

    Comment


    • Octavian___30 poi sincer char imi este rusine sa ma dau cu alin dar tu nu ai vazut cand a aparut pe forum ca zicea ca face 1.6 si el saracu debi daca face 1.4 tot ca al lui sock pe mine asta ma inverveza nu ca ar fi loganu meu avion sau ca am facut masina sa fac liniute...dar nu e nici o prob ca azi imi venira arcurile si pana la sfarsitu luni imi pun si jantele si o sa ii las pe iei sa aiureze ca fac si ca dreg.....

      Comment


      • Incetati cu cearta, va rog.
        Aveti ceva de impartit, folositi pm, telefon, messenger sau altele.

        Comment


        • Originally posted by anonimboy View Post
          Octavian___30 poi sincer char imi este rusine sa ma dau cu alin dar tu nu ai vazut cand a aparut pe forum ca zicea ca face 1.6 si el saracu debi daca face 1.4 tot ca al lui sock pe mine asta ma inverveza nu ca ar fi loganu meu avion sau ca am facut masina sa fac liniute...dar nu e nici o prob ca azi imi venira arcurile si pana la sfarsitu luni imi pun si jantele si o sa ii las pe iei sa aiureze ca fac si ca dreg.....
          Nu, sincer am vazut doar o cearta si schimb nasol de pareri intre tine si el (poate a spus ceea ce spui, n-am vazut).
          Sincer mi-a atras atentia afirmatiile tale ca ''te fac oricand'' sau ceva de genu, ceea ce NU e frumos.
          Suntem colegi si de forum si de sosele, avem aceleasi utilaje, nu unu' are Porsche si altu Logan, ar trebui sa fie un dialog mai echilibrat, doar atat..
          Crede-ma, atata timp cat chiar numai remapata sa o ai, dovedesti un 1.4 mpi stocck, eu cu a mea stock am dovedit pe tr I si II unu remapat si pregatit de liniute am clipul, neesential!! (si din cate vad asa zisu adversar al tau e dibaci, pacat ca n-are bani, sau daca are nu ii investeste in masina)

          Comment


          • Ca sa nu v-a mai certati...kyd-u ti-ai gasit un oponent de 1.4......vin la craiova pe 15 martie....sa imi dai un privat cu numarul de telefon....si ne vad amandoi..
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Octavian___30 char nu o sa mai intru in polemici cu nimeni pe tema asta....poi eu ii zic ca il fac orcand deoarece nu sunt singuru cu remap din club...m-am dat si cu restu si nu ma fac cu tot cu remapu lor....o sa ii dau pm cu nr meu lui MCD daca tot ajunge la craiova o sa fie ultima liniuta pe care o fac.....

              Comment


              • jura-te ca nu te cred)) ultima ilegala sau cum ?
                Its just a car ...

                Comment


                • Eu pariez pe Tavi,pentru ca stiu ce poate si el si masina.

                  Comment


                  • eu pariez pe MCD , tocmai am mers cu masina...
                    ce castig ?

                    Comment


                    • Alo, ia terminati cu tampeniile. E totusi public tot ce vb voi aici.
                      Aveti chef de "plimbat", o faceti in particular. Folositi messengerul, pm, telefon, sau orice altceva.

                      Comment


                      • Voi puteti?
                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                        Comment


                        • Da . Si am si facut.
                          Doar ca nu am film
                          Last edited by Cristi_LCD; 11 March 2009, 10:43. Reason: Automerged Doublepost
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Vezi...io am filmat...

                            Ok, tre sa vad daca pe 0-130 scot timp mai bun daca nu mai schimb tr IV (incercat careva..? ). Schimbat pe tr IV ies cam 21-22 sec.

                            Comment


                            • Eu zic ca nu scoti timp mai bun, curba de putere/cuplu scazand bine dupa 5900 rpm.

                              Comment


                              • ba astia care au 1,4 mpi ( printre care-s si eu ) vad ca zic ca fac multe masini..golf V 1,4 , focus etc...dar unu` mi-a zis ca imi da ceata rau de tot cu un astra din `97 , motor 1,8 16 v , 120 cp ( cica ) , si 1,8 tone ( cica iar ) .. ce ziceti de asta? ma face de ras? merita sa ard benzina sau nu?
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google