liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent ca un cal breaz
    xp: din presiune stock 0.7, acuma am 0,9 cat de mare crezi ca e diferenta. prima data din soft aveam presiune 1,5 dar masina tot lua limp pana m-am saturat si am lasat-o la 0.9. astept sa imi termin mecanic tot pt stage2 si pe urma revin la presiune de 1,5.
    Last edited by MCD; 23 April 2012, 19:34.
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • si in seara asta acelasi rezultat
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • da la voi nu ploua ? ca aici parca suntem in Anglia ...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by MCD View Post
          cosmin: la skoda club l-au afumat baietii ... s-a in tors la stockaturi.... AI FLUTURI IN STOMAC?
          arunci cuvinte fara rost imi pare rau ca gandesti in felul asta.
          Daca ma afumat aia de la skoda cu siguranta postam aici!
          mercedesul lui cezar are 230CP crezi ca nu e o masina potenta?
          bertonele lui parvu, am vrut doar sa incerc cu toate ca stiam ca am ceva mai mult ca el in materie de CP, maxim posibil 30CP peste el, dar masina lui are -100kg scrisa in talon si cu un motor foarte potent, probabil daca baga bani care iam bagat eu are mai multe sanse atunci.
          Foarte potent Mercedesul lu' Cezar...
          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

          Comment


          • la noi nu ploua.
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Nu se poate nici un clip ceva...?

              Nu e vorba de incredere, dar asa, citim citim, sa mai si vedem ceva.

              Comment


              • cine sa filmeze ?? ca pe mcd il bate tehnologia, pirvu e prea entuziasmat de masina iar cezar nu cred ca vrea sa ajunga pe net poate doar spectatorii, daca au fost

                Comment


                • din cauza filmarilor esti tinut minte de "militie" octavian

                  Comment


                  • tu de ce nu te filmezi cand ii sicanezi pe altii ?
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • Ca n-are cine sa filmeze aia e o treaba... dar cu militia si filmarile deja e amuzant . Din cate cunosc nu s-a inventat brigada youtube a politiei rutiere, deci puteti sta linistiti .
                      Daca se vrea obtinerea de informatii despre o anumita zona/masini care participa la curse ilegale sunt N surse, de la politisti civili pana la aia care matura strazile, nu stau ei sa se uite pe Youtube sau pe Logan club dupa voi .

                      Comment


                      • e frumos sa fiti ignoranti, le ususrati treaba. daca se afla ceva de masina voastra si aveti "dovezi" pe youtube, nu pica bine. alea pot fi inclusiv dovezi in instanta.

                        Comment


                        • nepoate ... nu o data si nu sunt singurul ...in momentul in care am fost tras pe dreapta mi s-a spus :

                          " lasa ca te stiu eu pe tine ..."

                          Comment


                          • Originally posted by pirvu_alex View Post
                            tu de ce nu te filmezi cand ii sicanezi pe altii ?
                            Pt ca n-am fost pregatit, dar data viitoare n-o sa mai fiu luat prin srprindere

                            Din pacate p-aci nu am ortaci de rangu meu (d-astia mai amarati asa) si la general nocturnele sunt destul de izolate/rare.

                            ...si uite ce fac...

                            Originally posted by cos_min_i View Post
                            nepoate ... nu o data si nu sunt singurul ...in momentul in care am fost tras pe dreapta mi s-a spus :

                            " lasa ca te stiu eu pe tine ..."
                            Da, parca-i vad cum stau dupa program si fac lecturare iutub.
                            Oricum, totul e posibil, ca doar sunt si ei oameni, altii chiar pasionati de masini si abia apuca sa mai arda cate unu' cu masina mai aranjata
                            Last edited by Octavian; 25 April 2012, 17:41. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • tavi, o sa ramai surprins, au dosare de activitate. pe astia care au o toba scoasa, ne stiu pe numele mic. intreaba-l pe jiji/mareom sa-ti povesteasca el cum a petrecut cateva ore in care militia ii povestea fapte de cateva luni, de care jiji nici nu-si mai aducea aminte...ori au informatori printre grupurile de cocsangii, ori se documenteaza. eu personal varianta a doua as scoate-o din ecuatie, pt ca pt documentare, tre sa stii sa citesti, sa scrii, sa si intelegei ce citesti, ce scrii, deja trebe ceva mai mult de 2 clase
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • pe baza filmelor de pe net pot sa faca cel mult o mustrare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google