liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by razvanamza View Post
    pai nici 16v de pe Logan nu-i un motor de F1 ..................
    Pau NU este, dar vezi, 140 cp de TeDeI la 1500 kg e racheta frate, isi baga curu in pamant si decoleaza ca avioanele de pe portavion.

    Originally posted by - Geo - View Post
    Azi la Constanta la cursa de indemanare, colegul nostru din Petrolhead, Yrman-sofer cu Gaby-copilot, a castigat locul 1 la clasa lui, cu logan 1.6, si-a batut joc de tot ce inseamna audi tdi, pisici, ursi, japoneze, .....................................
    Una e o cursa de indemanare sau circuit si alta e liniuta.
    Pe circuit se vede in mare parte soferu mai ales la amatori, se vede clar daca e ceva de capu lui.

    Felicitari pt baietii care au facut o figura frumoasa la C-ta!

    Originally posted by - Geo - View Post
    Tot bateti toba ca nu e circuit..am recunoscut ca m-am exprimat gresit, n-o mai tineti atata cu asta..am zis si de sofer ca conteaza......................
    Stai linistit.
    Cei care se stiu la indemanare de obicei fac o ficura frumoasa si pe circuit si cei care sunt pleazna la indemanare fac cam aceeasi treaba si pe un circuit.

    Chiar as putea spune ca Loganu chiar nu exceleaza la indemanare
    , dau un pc in plus la baieti )

    Mie mi-ar fi mai greu la indemanare decat pe un circuit.
    Last edited by Octavian; 14 May 2012, 17:32. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • bah, te dai sambata? hai ca vin si eu tot cu 1.4...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • am incercat sambata noaptea cu un A4 din 2000 1.9 116 cai, fiecare eram cate 4 in masina, de la a 3 a cam 60 la ora, dar n-am avut nici o sansa, nu pleca ft tare da pleca de langa mine binisor, si eu am si soft

        Comment


        • Rijders: D. Yocarini & M. Snoeren Auto: Dacia Logan Cupracer Toch gaaf om te zien hoe je met de raceauto met het minste vermogen de BMW's voorbij doet vliegen!

          Comment


          • Bre, prea departe Aradul de noi, ca veneam intr-o doara...

            Felicitari yrman, ceva filmari?
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Ms. Dani la fel si tie. Sunt pe topicul dedicat evenimentului, caut link si iti dau. Poate data aviatoare ajungi pe litoral.

              Am gasit: http://www.loganclub.ro/forum/evenim...-t42171p3.html

              Ps: Nu merge sa mutam Vestul tarii mai in centru? :P
              sigpic

              Comment


              • asta merita vazuta. eliminati pauza dintre 4 si tuning peste tot unde apare (in 2 locuri )
                http://www.4 tuning.ro/curse-legale/bugatti-veyron-lambo-aventador-mclaren-mp4-12c-lexus-lfa-drag-race-13866.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=&utm_campaign=newsletter_6471 4

                Comment


                • Din atatia liniutari niciunul nu a vrut sa bata un symbol 1.5 (care a batut si 1.6 16v remapat), tristi sunteti ... CGK, unde ai fost tata? Am fost sa verific poate e pe binelui ... nu era

                  Comment


                  • nu e graba , timp e mereu ... trebuie alt ambreiaj ... mai stiu eu un simbol 1.5 care batuse multe si dupa ce ne-am dat imi zicea "nasule" cand ne vedeam ... baietii stiu

                    Comment


                    • eu vs ford rs stock 305CP ===================.nu ma pot declara castigator si nici el, pleca o jumate de masina dupa care revin ii dau jumate, pe urma iar pleca si iar revin cu inca jumate de masina, masinile sunt pe acolo.mai pe scurt sus in ture sunt peste el jos ma face el.
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • Originally posted by o8MeLC View Post
                        Din atatia liniutari niciunul nu a vrut sa bata un symbol 1.5 (care a batut si 1.6 16v remapat), tristi sunteti ... CGK, unde ai fost tata? Am fost sa verific poate e pe binelui ... nu era
                        haai ma...cantai singur daca te dadeai cu ala

                        sincer eu nu am mai vazut "racer" sa se comporte ca ala. i se umflau venele la gat...am batut 16valve softat frate, daca m am dat cu el esti nebun

                        Comment


                        • astazi si maine vad ca este etape 2 la Indemanare. Poate ne vedem pe acolo maine.

                          Comment


                          • Originally posted by MCD View Post
                            eu vs ford rs stock 305CP ===================.nu ma pot declara castigator si nici el, pleca o jumate de masina dupa care revin ii dau jumate, pe urma iar pleca si iar revin cu inca jumate de masina, masinile sunt pe acolo.mai pe scurt sus in ture sunt peste el jos ma face el.
                            Aia 5 cilindri si cilindrea mai mare sunt de vina pentru felul in care trage de jos ford-ul,oricum stai bine .
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • felicitari colegilor pentru cupele ontinute si astazi. Logan Club isi face tot mai simtita prezenta la sporturile cu motor, si nu pot sa nu incerc un sentiment de mandrie " colegiala" cand vad cum se admira masina nationala cu incantare.

                              de remarcat si dacia 1300 cu 4 carburatoare orizontale si chiuloasa Alpine care a facut ravagii printre pisicute si alte animalute sforaitoare

                              Comment


                              • ce mai face hibridul razvan? cum mai merge?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google