liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • voi veni si eu cred ... sa vedem daca imi ramane permisul in buzunar sau nu .. sa vedem acu in data de 20
    pana una alta .. cred ca conteaza si acel chip .. unele poate is mai de calitate altele nu .. se poate sa iti scada puterea din cate am auzit .. nu stiu sigur
    la vara se vor organiza la tg mures ceva liniute legale .. poate veniti pe atunci careva
    Its just a car ...

    Comment


    • Originally posted by raduprov View Post
      a mea e ambiance................
      Pai de aia fuge a ta asa tare, ca e Ambiance )

      PS: fara gluma, ''cheala'' se duce o idee mai bine.

      LE: acum chiar...va dati seama ce eronate sunt datele din carte?
      Adica una cheala ia suta la fel ca una ''full cu de toate''. Asta o fi cand ma fac eu popa.

      Comment


      • Sa zicem ...hai sa le punem pe cantarsa vedem...........care ce si cum ....
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Originally posted by Shaloo View Post
          Pagu-le te fac eu o liniua daca vrei...
          Facem, facem, doar sa o scoti cat mai repede din service!
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • Originally posted by MCD View Post
            L-a brasov vine cineva pe 1 martie......ca sunt tare curios cati dintre voi puate venii....eu merg sigur......
            Ce se intampla pe 1 Martie la brasov?

            Comment


            • intalnire regionala logan club...din cate stiu eu vine si pitesti(mioveni) bucuresti , brasov( evident) numai stiu cine.......vin mai multi si asta daca vreti sa veniti si voi....plecare din bucuresti se face dumnica dimneata la ora 7-8....
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                Ce se intampla pe 1 Martie la brasov?
                mergem in excursie:d...sa urcam pe tampa.
                fara

                Comment


                • Sunteti bine primiti..
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • anonimboy deaia mai facut pe mine ca a ta are 1020 iar a mea 1097.glumeam trebuie sa recunosc ca ma facut e mai bun dar nu imi place ca e plin de el. Chestia este ca inainte sa isi faca modificari sunt ferm convins ca il faceam dar acum asta e oricum am vrut sa vad cum trage felicitari anonimboy si nu mai fi asa sigur

                    os sa ne dam iar peste aproximativ o luna asta doar daca vrei cand modific si eu cate ceva pe la ea inca o data felicitari esti mai bun
                    Last edited by alinfbl; 18 February 2009, 20:08. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Nu trebuie sa fii trist ca si tu poti sa iti faci masina.........daca vrei sa o faci? assta daca nu ai alte ganduri cu masina
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • normal ca imi fac ceva modificari ca sa ii mai dea cativa magari in plus sau in minus

                        Comment


                        • alinfbl punei si aripi ) te astept cand vrei tu

                          nu sunt plin de mine dar tu ai facut afirmatia ca ''ma faci'' eu doar ti am demonstrat ca nu sti ce vorbesti......ne vedem la liniute dar nu peste cateva luni bune ca in curand o sa imi pun jantele pe 17 si nu o sa mai fie echipata corespunzator pentru liniute tinand cont ca jantele mele vor fi de 3 ori mai grele decat ale tale numai bn....ms mult pt felicitari
                          Last edited by anonimboy; 19 February 2009, 16:02. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • nimic nou .. ?
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Originally posted by anonimboy View Post
                              alinfbl punei si aripi ) te astept cand vrei tu

                              nu sunt plin de mine dar tu ai facut afirmatia ca ''ma faci'' eu doar ti am demonstrat ca nu sti ce vorbesti......ne vedem la liniute dar nu peste cateva luni bune ca in curand o sa imi pun jantele pe 17 si nu o sa mai fie echipata corespunzator pentru liniute tinand cont ca jantele mele vor fi de 3 ori mai grele decat ale tale numai bn....ms mult pt felicitari

                              kid-ule te provoc eu...cand ne dam?

                              Comment


                              • ce se terminara toti cu 16v ) eu pana una alta am aspiratorul ala de 1.4.....poti sa vi ca ma dau cu tine dar nu cu masina mea ci cu alt 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google