liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Tzony_18 1. Astra din 97' 1.8 16v are 116 cp nu 120. 2. Sub nici o forma nu are 1.8 T BMW seria 7 3.0 DCi are 1950kg deci nare cum sa aiba 1800 Kg astra are in jur de 1100 kg 3. Depinde cum schimbi tu cum schimba ala cum plecati fiecare de pe loc si cat de copt ii motoru de la astra.
    Last edited by Renault; 11 March 2009, 19:01.

    Comment


    • il rupi pe 400 m ...nu mai mult
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Originally posted by tzony_18 View Post
        ba astia care au 1,4 mpi..........merita sa ard benzina sau nu?
        ba...nu merita , chiar daca-i lipsesc vreo 10 cp, iti da fum.

        Comment


        • @renault: schimb toate treptele in ~ 5500 rpm ( la liniute ) .. asa a zis el ca imi arata in certificat ca are 1,8 t ...dar am sa fac o liniuta...de curiozitate
          @felix numai in 400 m ... mai mult nu vreau eu
          @ tavi frumoasa incurajare )
          stiu ce poate 1,4 ( stok ) , dar totusi
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Pai ti-am spus realitatea, daca stie sa se dea n-ai cum sa-l dovedesti (daca e vreun pacalici, normal ca-l faci).
            Iti spun si derularea filmului: o sa te tii de el vreo 200 metri si gata, apoi se duce.

            Comment


            • @tzony_18 deci el nu stie ce vorbeste nici nu cred ca ii in stare sa citeasca talonul cum trebuie el zis 1800 kg ca a citit la masa maxima autorizata deci masina lui are in jur de 1.100 kg cum ti-am zis. E imposibil sa aiba 1800 kg goala. In rest liniute nu prea am facut si mai ales cu motoare de 1.8 (benzina) in sus. Si da eu zic ca faci bine ca schimbi in jur de 5500 si eu fac la fel na oricum sper sa il bati

              Comment


              • nu stiu cat de pacalici e...e si el incepator...eu in iunie fac un an de permis
                dar vedem...in weekend o sa ii propun
                ps: cam asta poate loganul meu
                pps: darkside...eu sunt foarte atent...desi-s incepator...stiu ce vorbesc si ce se poate intampla ;) merci oricum de sfat
                Last edited by Tudor; 11 March 2009, 20:12.
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • Aveti grija cu chestii d-astea ca incepatori...vedeti bine ce nenorociri se intampla
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Kyd de ce iti este rusine sa faci cu mine? Sau am uitat eu tu ai vreun bmw M6 si eu am logan poate deaia tie rusine
                    Oricum chiar vreau sa facem sambata una mica sa si filmam sa le aratam la baieti ca nu imi dai 3 masini cum zici tu .
                    Evident ca o sa ma faci ca a ta e remap iar a mea stock dar nu cum zici tu 3 masini ca pana acum ziceai ca imi dai tiruri
                    Poate cel mult o masina o sami dai dar te astep sambata

                    Comment


                    • uuu fight fight fight )
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • astia tineri care se dau mari si tari, ca ei stiu sa conduca, ca baga viteza, ca fac intreceri, locul vostru nu e pe drumurile publice.

                        de ce nu vad useri la 30-50 ani care se umfla in pene? va raspund eu, ca au cap pe umeri.

                        peace!
                        sigpic

                        Comment


                        • Lasati provocarile pe forum ca va luati vacanta inainte de Paste
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Uite, de aceea roll cage suna bine.
                            Nu ai ce sa le faci...Daca vor sa se dea, se vor da, indiferent de ce teorii sustii tu sau altii.
                            Eu le urez bafta, si poate ne vedem ( eu unul sper ca nu), la camera de garda. Doamne fereste.

                            De acum inainte cine mai provoaca la liniute, are vacanta!.

                            Comment


                            • cezar a trecut oferta cu vacanta?
                              kydule contact me pe mess o provocare

                              Comment


                              • vacanta platita ?
                                asa de mult vrei sa`i vezi la camera de garda ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google