liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai cam da , ar trebui sa ieie ceva distanta anonimboy ...depinde de sofer
    tzony in schimb pierde sigur cu baiatu cu opelul daca are motor de 1.8 , pierde si cu 1.6 dar cu 1.8 sa fim seriosi
    Last edited by raduprov; 12 March 2009, 19:27.
    Its just a car ...

    Comment


    • Toata treaba e sa fie cucuruzu mare, altfel n-are farmec.

      Comment


      • cam asa e octavian ajungi la felix ?sau la sibiu in vara?
        Its just a car ...

        Comment


        • ma barfiti, asa-i ? )
          bai cam stiu ca ma face,dar ii fac cunostinta piciorului meu cu fundul lui si castig ))
          acu serios vorbind, abia astept...maine poate ... sa vad cum e si vremea
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Originally posted by raduprov View Post
            cam asa e octavian ajungi la felix ?sau la sibiu in vara?
            Nici nu mai stiu cronologia.
            Poi la Felix ne vedem (poate si la Sibiu, dar acolo mai greu).
            Oricum prin cucuruz te dovedesc, fac o linie cu creta foarte faina

            Comment


            • hmh esti bun la desene cu creta ?)) mie imi place sa trag linii lungi sau sub forma de circuit , oricum doar adrenalina sa fie fara risc ...se intelege ce vreau sa zic , daca is eu is eu nu altii
              Its just a car ...

              Comment


              • KYD-ule si FBL lasati naiba disputele dintre voi,pentru ca nu aveti nimic de impartit.Ne intalnim ca sa discutam despre problemele masinutelor si ce se mai poate face la ele ,nu sa ne intrecem.In urma intrecerilor au de suferit masinutele,poate si voi(ceea ce nu va doresc).M-ai ganditiva la ce vreti sa faceti?

                Comment


                • Vrem sa tragem linii cu cretaaa, daaaaa

                  Comment


                  • sau cu piciorul , tavi )
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Tavi te rog ca linia sa fie dreapta si de lungime medie. Daca vrei te ajut sa o desenezi nu mai sa nu ploua si sa fie mai cald sa nu se stearga.
                      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                      Comment


                      • Am testat si eu in seara asta "caruta mea" cu o dacie nova(motor 1.4 renault)...ce a iesit...egalitate perfecta pana in treapta III la 110km/h m-am oprit.
                        Deci cam astea sunt performantele unui dci cu 90cp...avand performanta 0-100km/h la 13sec la fel ca o nova sau un logan cu aceeasi motorizare 1.4.

                        Comment


                        • ma mir ca se mai schimb a subiectul ... cam slabut supercar ... sigur nu era o supernova visinie cu stopurile afumate? ca iti garantez ca nu are 1.4 )

                          si pe de alta parte ... de cand are 1.4 de renault 90 de cai sa faca iti faca fata? eu zic sa schimbi filtru de aer
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Supercar trebuia sa mergi mai sus de 110 sa vezi unde apare diferenta intre cele 2 masini. Descrie cum a fost de la treapta I pana la a III-a care a tras mai bine Loganu sau Solenza ?
                            sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                            Comment


                            • Originally posted by SUPERCAR View Post
                              Am testat si eu in seara asta "caruta mea" cu o dacie nova(motor 1.4 renault)...ce a iesit...egalitate perfecta pana in treapta III la 110km/h m-am oprit.
                              Deci cam astea sunt performantele unui dci cu 90cp...avand performanta 0-100km/h la 13sec la fel ca o nova sau un logan cu aceeasi motorizare 1.4.
                              Dupa ~100-110 te-ai fi dus in fata lui. Acolo se vede clar care e mai tare.

                              Aasa am vazut si eu cu 1.6 si dci 85 cp (doi membri la o intalnire au desenat niste liniute) pana pe la 100/h ma tineam de ei, dupa care desigur ca se departau

                              PS: ALY_N - pai ce sa ma ajuti, ca daca desenezi tu liniute eu mai mult de incurc, sterg tot in urma ta

                              Comment


                              • Oameni buni, treziti-va la realitate, nu aveti decat LOGANURI, nu masini de curse.Loganul este o masina de zi cu zi, buna pentru a te duce din punctul A in punctul B.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google