liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am facut referire la nimeni dar diferenta este prea mare , plecat o masina din spate si dupa 150-200 metri aveam avans 2 masini acolo a fost o problema ori de sofer ori de masina.
    Logan 1.4 poate mai mult.
    sigpic

    Comment


    • Da-te din curiozitate si cu 1.6 8v (daca nu te-ai dat inca) si ne zici dupa rezultatul. Sunt curios.
      sigpic

      Comment


      • stoican :daca era vechiul meu 1.4 iti garantez eu ca bateam 0.9 turbo ca la fasole
        ala era un 1.4 full cu 240/000km ..intre a 2 si a 3 propietarul joaca sudoku ...atat de incet uraca .
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Am sa ma dau cu un 1.6 8 v dar este cam greu de gasit unul stok.
          sigpic

          Comment


          • Vin eu, 1.6 doar soft, .a dau pe gaz daca e, sau se pune ca butelia e grea?

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • Vin si eu cu rezervorul plin si se compenseaza.
              Dar cu o conditie, cand o sa am si eu doar soft las loc de revansa.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by lau911 View Post
                stoican :daca era vechiul meu 1.4 iti garantez eu ca bateam 0.9 turbo ca la fasole
                ala era un 1.4 full cu 240/000km ..intre a 2 si a 3 propietarul joaca sudoku ...atat de incet uraca .
                L-a depasit pe-ala din spatele meu hai sictir Gogaie. Intrea a 2-a si a 3-a am timp sa termin o partida de Monopoly. Si vezi ca mai fac 5-6000 de km si fac 250.000 km )). Functioneaza ca un Mercedes Cobra, nu cade saracia.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Originally posted by stoicanu View Post
                  Vin si eu cu rezervorul plin si se compenseaza.
                  Dar cu o conditie, cand o sa am si eu doar soft las loc de revansa.
                  Aoleu...
                  Precaut esti, zici ca cine stie ce se intampla.
                  Hai, azi pe afara?

                  Comment


                  • Dupa ora 22.30 unde vrei matale.
                    sigpic

                    Comment


                    • pai o ieseala, da vad ca nu se anunta bajetii pe fulger.

                      Comment


                      • Eu (Solnitza de mai sus cu soft si traseu fara catalizator) vs. Dani (DNY) 0-2 (a doua tura n-am avut loc sa-i dau si a treia ca eram egali; in pe prima tura mi-a dat-o bine de tot).
                        Eu vs. 1.6-le Euro 5 (din filmul de mai sus care a iesit castigator) 1-0. I-am dat cam 2 masini pana pe la 130 (toata flota de mai sus a fost martora).

                        Maine pun ITB-urile pe masina, asa ca daca ajung Vineri, spune-ti de pe acum care vreti sa ne dam, sunt curios cum se va prezenta masina.

                        Comment


                        • Poate nu ti itburile pana vinerea viitoare ca ma supar aditza ) vreau sa aud si eu magaoaia cu itb-uri
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • ce trist ca plec joi la mare ! Vreu fimulete cu liniute si cum merge masina.

                            Comment


                            • Laurentiu, lasa ca trec eu pe la tine dupa ce te intorci.

                              Nenea Melcu', daca zici ca pleci Joi, trec eu pe la tine maine sau poimaine si iti arat cum sta treaba.

                              Comment


                              • Originally posted by aditza579 View Post
                                Eu (Solnitza de mai sus cu soft si traseu fara catalizator) vs. Dani (DNY) 0-2 (a doua tura n-am avut loc sa-i dau si a treia ca eram egali; in pe prima tura mi-a dat-o bine de tot).
                                Eu vs. 1.6-le Euro 5 (din filmul de mai sus care a iesit castigator) 1-0. I-am dat cam 2 masini pana pe la 130 (toata flota de mai sus a fost martora).

                                Maine pun ITB-urile pe masina, asa ca daca ajung Vineri, spune-ti de pe acum care vreti sa ne dam, sunt curios cum se va prezenta masina.
                                A doua oara eram egalii pe a2a nu pe a3a ca plecasei tu inainte ...
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google