liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce scoruri stoicane? iar in legatura cu samy 1,6 lui ma bate asta euro5 chiar e gatuita parerea mea,si in legatura cu startul,nu fur absolut deloc ca vad ca bate lumea apropouri ca as fura startul ceea ce nu se intampla
    ,si pt a nu mai iesi diferite vorbe si injurii si multe contrarii intre noi de acum incolo eu nu voi mai participa cu absolut nici o masina la cumparaturi,stima

    Comment


    • Uliuu !!
      Vineri sper sa ajung si cu gplu', sa.l bat pe Stoicanu

      Comment


      • Mai eu ce am ajuns sablon?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by LOGANUTZU View Post
          ce scoruri stoicane? iar in legatura cu samy 1,6 lui ma bate asta euro5 chiar e gatuita parerea mea,si in legatura cu startul,nu fur absolut deloc ca vad ca bate lumea apropouri ca as fura startul ceea ce nu se intampla
          ,si pt a nu mai iesi diferite vorbe si injurii si multe contrarii intre noi de acum incolo eu nu voi mai participa cu absolut nici o masina la cumparaturi,stima
          Stai chill ...pleci bine ! VREI, NU VREI, TE DAi ...nu ne permitem sa mai se pocaiasca vre unu )!
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • bine...ma dau cand e cazul) stoicane vad ca ai ceva adversari

            Comment


            • Asa se pare.
              Loganutz ca sa nu te superi iti dau ambele curse castigate.
              Deci 0.9tce vs 1.6 8v E5 0-2.
              Data viitoare o sa avem cate o persoana in masina ca martori.
              sigpic

              Comment


              • inseamna ca trage bine de tot 1.6 euro5, de care se spunea ca-i lesinat....

                Comment


                • Trage bine pe tr1 si tr2, pe capat de 3 si inceput de 4 incepe sa piarda comparativ cu 0.9.
                  sigpic

                  Comment


                  • eu nu ma cert cu nimeni eu am zis clar ce s-a intamplat,pe treapta4 vi peste mine pt ca este vorba de acei 90 de cai comparativ cu mine 85cp dar atunci am ratat a4 si de aia am franat nu mai avea rost,sa fim sanatosi si sa imi repar dci-ul si ma dau din toate partile)multa bafta si stima o zi usoara tuturor

                    Comment


                    • inseamna ca re cuplu destul, dar este gatuit pentru norma euro. inseamna ca un logan 1.6 euro 4 in mintile lui te bate?

                      Comment


                      • Intodeauna au fost discutii pe tema asta.
                        Trebuie un arbitru care sa decida ce si cum
                        sigpic

                        Comment


                        • N-ai vrut sa te mai dai cu mine pana sa vina militia, loganutzule
                          las ca mai prindem alta seara
                          n-a batut nimeni apropo ca furi startul insa ala nici nu lasase mainile nitel jos ca tu si plecasei, eu am fost de vina, nu tu
                          pai amza, masina mea 1.6 euro3 cu gpl bate 1.6 euro5

                          stoicane am schimbat filtrul de aer cand te mai bagi la o boaba ? poate acu nu te mai repezi asa ca uliul in viteza mare
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Cand vrei tu numai sa nu franezi si sa aprinzi avariile daca vezi ca vin peste tine de la 120 km/h in sus.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pai tu franai si io o tot calcam, doar doar sa te ajung si sa ies pă primul loc
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Samy sa-mi mai dai masina odata ca sa ia bataie si Stoicanu pe 400m .
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google