liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai vin si eu cu Meganu
    sigpic

    Comment


    • ete la ei,daca diseara iese ceva suna git-ule

      Comment


      • In seara asta la semafor, pt cei din Galati semaforul de la tribunal spre hotel Sofin bvd Cosbuc, 3 benzi eu pe mijloc si un Tiguan in dreapta. L-am vazut ca accelera iar oprea masina, nu avea rabdare. Cand s-a facut secund 2 de rosu, am bagat a2a, si am plecat, pana am trecut de semafor era verde. El era umar la umar cu mine. Am tinut a 2a la maxim fara sa schimb, iar la cca 200 m era in urma mea. Cand am bagat deja a 3 s-a lasat pagubas. A fost interesant..... Nu am mai avut vreun gest de genul asta de ceva timp in oras. Trage binisor cacatul de Logan.

        Comment


        • "Cacatul de logan" )))
          E mai bine sa pleci cu a 2a decat cu 1 zici tu?

          Comment


          • Nu zic ca e mai bine, insa chiar daca oponentul e in fata putin, tu avand turatii mai multe in a2a castigi teren cand el deja e limitat cu a1a si se pregateste sa bage a2a. Am facut cateva experimente, plecand cu a2a de la semafor, mergand pana in 60 km/h legal binenteles, restul turmei ramanand destul de in urma. Nu neg ca se merge greu la consum in Romania, si nu pedelau "traficantii", insa mie imi place sa plec cu a2a. Chiar ii vad pe unii ca incearca sa tina pasul, eu fiind deja in a2a ma distantez. Ii vad venind din urma, depasindu-ma binenteles, ca sa imi arate ca masina lor e mai buna. E fun prin trafic cateodata. Vezi multe personaje.

            Comment


            • Data viitoare eu zic sa incerci sa pleci si cu a 3a, cine stie poate faci vreun Lambo ceva...

              Comment


              • Nu ai inteles nimic.

                Comment


                • O patinezi din ambreiaj?

                  Comment


                  • Pleci cu a 2 ca sa ce ? Ca sa iti distrugi ambreiajul ... DAAAAAA!
                    Invata sa pleci cu 1 glont .... Si apoi sa schimbi corect tr 2 si o sa vezi ca e mult mai rapid ! Sau date cu unul priceput care pleaca cu 1 si tu cu a 2 ar trebui sa iti dea cam un tramvai !
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • Mai era unul care dadea din 2 direct 4 la liniute cu un dci si ii batea pe toti.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • fortezi masina sa pleci cu a2 ,poti pleca la fel de frumos cu a1 fara sa o mai chinui ,parerea mea

                        Comment


                        • Originally posted by aleXpeed View Post
                          Mai era unul care dadea din 2 direct 4 la liniute cu un dci si ii batea pe toti.
                          Pai da dar alta putere si cuplu ai la dci cand ai ajuns din 4500 de ture la 2000. Totusi mi se pare ciudat sa faci asta )

                          Comment


                          • Daca era sa pleci mai bine cu tr2 la liniutze fi sigur ca toata lumea facea asa.
                            Numai la camioane se pleaca cu a4a si asta daca nu e foarte incarcat.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sau la Duster...
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Da asa e cel cu 6 trepte prima este pentru offroad
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google