liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are gume maragoni , 205/55sau50/r16
    are aderenta cu ele = roata si mai mica fata de a mea.

    Comment


    • Daca sunt pe 50 are un mic avantaj al diametrului, daca sunt pe 55 sunt cam la fel, dar desigur, are aderenta buuna.

      Comment


      • MCD-u are 205/45/16.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Las FOF ca fac imprumut la banca si iau axe si soft SKN sa vad atunci cum stau cu tine....sau cum a a zis si dani pur si simplu trec si eu ca baiatu pe 1.6 cu restu modificarilor...Trebuie sa vad de ce pierd cu tine cel putin pe treapta 3 atata timp cat tu ai doar resoftare....cu dani am stat mult mai bine ca cu tine...adica acelasi lucru la plecare o masina avans 1 si 2 dar pe 3 dani a venit mai usor ca tine..
          @E adevarat ce zice alin am pe 205/45/16
          Last edited by MCD; 10 July 2009, 12:03.
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • pe a 3-a dupa 4 mii de ture imi intra subtil NOS-u`
            dane , nu sunt disperat sa castig , pot sa zic ca am avut noroc.
            oricum , mai ne plimbam si mai incercam.

            Comment


            • Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


              Asta ati vazut-o??
              Mi-am nerorocit masina in p..a mea!

              Comment


              • baaa...am bagat sticlute de octan in ea

                Comment


                • Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                  1.6 resoftat vs 1.4 resoftat -> 1.4 pierde
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • Pardon scuzati, dar a pierdut onorabil (ok, locu doi e locu doi ).
                    Acum e cu titlu generic, dar iti dai seama ca n-au fost dif. 20 cp intre ei.

                    Comment


                    • dif de 20 de cai nu dar 15 ..sigur
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Pai nici macar o secunda nu-i diferenta intre ei, miram-as sa fie si 15 cp.
                        Last edited by Octavian; 10 July 2009, 16:52.

                        Comment


                        • Tare linia aia..........nici eu nu sunt dala sa castig mereu mai trebuie acceptata si infrangerea....dar macar zimi sa nu mor prost de ce tragi mai bine ca dani 1 la mana si cand m-am dat cu tine stock te-am facut nu aveam serpi nu aveam admisie de aer.....si acum dupa o resoftare la tine masina trage mai bine ca mine si cu serpi si admisie ......nush vorbim in seara asta
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • nu am frate nimic , poate doar noroc.

                            Comment


                            • Las ca ne intalnim la nationala la Sibiu si poate gasim pe acolo un traseu unde sa ne putem da. Is curios cum trag loganele voastre, ca vad ca asta e subiect de discutii in fiecare zipe topicul asta. Eu oricum nu ma supar indiferent de rezultat. Pot sa iau bataie de la 1.4 stock cu 7 masini, dar chiar sunt curios sa vad cum merg masinile voastre dupa modificari pt ca si eu mai am un 1.6 mpi stock cu care tot fac comparatie.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by CataFOF View Post
                                nu am frate nimic , poate doar noroc.
                                Nu stiu ce e , dar dupa ce spune MCD, e bun ''norocu'' ala )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google