Provocari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Provocari

    Am auzit ca o sa se organizeze cat de curand curse legale....si m-am gandit ca impatimitii de liniute o sa participe.Pentru cei care se cred mai buni decat altii sau ca au o masina puterni si vor sa arate ce pot,sa provoace pe cineva sunt bineveniti sa posteze aici!Eu astept orice provocare!In post va rog sa specificati ce motor aveti si cati cai,eventual ce modifofari!
    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

  • #2
    pe cand vor fii cursele ? unde ? 1.4 MPI stock deocamdata (si fara permis) sper sa`l iau pana la curse )
    Its just a car ...

    Comment


    • #3
      ma bag si io dar nu cu loganul......poate cu Opel CALIBRA 150 CP :>
      sigpic

      Comment


      • #4
        Aici se fac provocari numai intre loganuri....ca sa zic asa pot sa aduc o masina caruia putine ii fac fata(cred ca poti sa le numeri pe degete).Dar sa ramanem la LOGAN VS. LOGAN.
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • #5
          uuuuu...suna interesant... pacat ca e departe tare de iasi.... poate o sa faca si prostuti astia de aici de la mine ceva..pana atunci astept filmulete
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #6
            o sa fie destul de interesant sa vezi cate critici or sa fie .. parca auzi .. "uite mai loganurile" ..)
            Its just a car ...

            Comment


            • #7
              Nu se risca nimeni???
              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

              Comment


              • #8
                Originally posted by Stuke View Post
                Aici se fac provocari numai intre loganuri....ca sa zic asa pot sa aduc o masina caruia putine ii fac fata(cred ca poti sa le numeri pe degete).Dar sa ramanem la LOGAN VS. LOGAN.
                daca aveam dci-ul de 85CP sub capota ma bagam eu

                Comment


                • #9
                  Poti sa ii pui embleme de dci-ul de 85 peste tot si la turatie mai mare mai fluieri si tu(ca si cum ar fi o turbina mai mare))
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • #10
                    Te ti de nebuni stuke? ai grija de masinuta macar pana ii schimbi uleiul(dacia oil mi se pare cam ciorba si nu stiu cat de bine poate se pot unge toate cele pe acolo in conditi de turatie maxima). Duminica daca vii la intalnire o sa ai cel putin 2 competitori daca vrei sa te ti de liniute.
                    sigpic
                    Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                    Comment


                    • #11
                      de ce toti pina in 21 de ani se cred zmei?

                      Comment


                      • #12
                        Testosteronul tipic varstei ... nevoia de adrenalina din abundenta ...
                        sigpic
                        Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                        Comment


                        • #13
                          oh daaaaaa se simte si la 18 ani tare ... =)
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • #14
                            probabil pentru ca cei pana-n 21 n-au avut parte de experiente prea urate ca cei mai mari, si pan' s-o intampla "ne credem" mai "zmei"
                            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                            Comment


                            • #15
                              alo, "zmeii"...mai calm, da? cati km aveti cu amsina, sau credeti ca soferia se rezuma la blana pe 400m? una e sa mergi tare si alta e sa mergi bine. treaba e ca toti trecem prin asta si al un moment dat fiecare dintre noi a auzit "las-o mai moale" si va ajunge intr-o zi sa zica, la randul lui "las-o mai moale". imiginile de la stirile de la ora 5 ajuta mult sa te calmezi, dar mai mult ajuta daca scapi singur dintr-o gramada groasa de rahat cu masina. asta ultima nu-i de dorit...in ideea ca nu-i de dorit sa se intample, dar e de dorit sa cape toti cu bine daca cineva "o comite". aveti grija, la cursele organizate e ok, dar nu faceti intreceri pe strada daca va intalniti mai multi "zmei"
                              in alta ordine de idei, tezeu, dacia oil e facut de total, grup din care fac parte elf, total, elan, as24. deci nu-i varza...a, ca in perioada rodajului nu-i bine sa omori motorul, asta e alta discutie, pe alt thread
                              numai bine si curse fara probleme, de fapt, soferie fara probleme la toti, "zmei" si "babalaci" laolalta !
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google