Logan vs Renault Clio Symbol

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan vs Renault Clio Symbol

    Spre ce ati opta si de ce? Clio stiu ca are o viteza maxima mai mare, oare de ce o fi mai performanta?

    Tinand cont de plusurile pe care le are una fata de cealalta.
    Last edited by Seba; 5 May 2008, 11:48.
    citroen c2 vrt

  • #2
    Clio are un - la spatiul interior, mai ales pe locurile din spate.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Am condus unul,al unui prieten care si l-a cumparat acu,15dci 85 cp parca am ramas placut impresionat si la felul cum merge,si la stabilitate.Insa nu as cumpara unul in opinia mea...tot logan e
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Clio are spatiu interior mult mai mic decat LOGAN-nul, protbagajul la fel.
        Cele 2 masini au multe piese comune dar pretul e mai mare daca scrie RENAULT decat LOGAN by Renault!

        Concluzie: The winner is LOGAN !
        CsB
        Ambition 1.6 MPI

        Comment


        • #5
          Originally posted by ICEMAN
          Spre ce ati opta si de ce? Clio stiu ca are o viteza maxima mai mare, oare de ce o fi mai performanta?
          Din contro, eu am auzit, acum un an parca la emisiunea de pe Natinal Tv, cum ca motoru 1,4 MPi de pe logan are ceva imbunatatiri fata de cel de pe Clio
          ...de doi lei :p

          Comment


          • #6
            Nu cred.

            Cat despre Clio vs. Logan depinde de persoana. Eu de exemplu nu suporta uratenia Symblolui ) Cat ar fi de urat Loganu , ala e de vreo 10 ori mai urat in ochii mei.
            numar secundele

            Comment


            • #7
              Originally posted by csb
              Clio are spatiu interior mult mai mic decat LOGAN-nul, protbagajul la fel.
              Da dar in portbagajul de Clio incap mai multe bagaje...datorita "gurii" porbagajului si a pozitionarii balamalelor de prindere, care la logan ocupa destul spatiu...
              Multa lume, putini oameni...

              Comment


              • #8
                Nu stiu daca incap mai multe, dar incap mai bine bagajele mari.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  Aspectul conteaza enorm. E decisiv..in alegerea pe care o faci. In fond si perechea ne-o alegem cam la fel..)
                  citroen c2 vrt

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by bobo77
                    Da dar in portbagajul de Clio incap mai multe bagaje...datorita "gurii" porbagajului si a pozitionarii balamalelor de prindere, care la logan ocupa destul spatiu...
                    Am avut 2 cutii care nu incapeau in Clio din cauza gurii mici si a trebuit sa le pun in masina in loc de portbagaj, in schimb cand le-am mutat in LOGAN-ul meu au intrat lejer in portbagaj !
                    CsB
                    Ambition 1.6 MPI

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ICEMAN
                      Aspectul conteaza enorm. E decisiv..in alegerea pe care o faci. In fond si perechea ne-o alegem cam la fel..)
                      Pentru putini "perechea" conteaza ce poate sa faca,mancare etc ...mai mult conteaza cum arata
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by csb
                        Am avut 2 cutii care nu incapeau in Clio din cauza gurii mici si a trebuit sa le pun in masina in loc de portbagaj, in schimb cand le-am mutat in LOGAN-ul meu au intrat lejer in portbagaj !
                        hai sa fim seriosi...nici mie nu-mi place Clio cum arata, dar la portbagaj nu pot avea aceeasi parere...
                        Multa lume, putini oameni...

                        Comment


                        • #13
                          daca ar fi sa aleg dintre o serie de masini, Clio Symbol ar fi ultima masina aleasa, din toata lumea asta, nu am ochi sa-l vad, foarte urat.
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                          Comment


                          • #14
                            ) Cam seamana cu loganul,dar nu suport spatele ...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              Renault Clio e cea mai urata masina de pe piata in mometul actual ...
                              Mie asa mi se pare ...
                              http://forum.loganclub.ro/customprof...lepic102_2.gif

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google