Volkswagen GOL Vs. Dacia Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bună ziua, toată lumea, îmi cer scuze pentru greşeli de scriere ca prin traducător. După cum puteţi vedea în direct în Brazilia, 'A TERENULUI DE GOL', şi pot să spun că cel puţin aici la noi scop (obiectiv de generare a 5 - a doua fotografie) a scăzut în dragoste populare, şi cel de-al doilea cel mai mare de automobile revista repercursão naţionale, pentru care are printre alte calităţi, un motor un pic mai puternic decât Sandero Hashem (2 cp diferenţa de la versiunea 1.6 8v) şi pentru o finisare un pic mai rafinat (pe care am ales să nu de acord). Scopul a castigat comparaţie făcută de revista, de retrogradare Sandero pentru locul doi. În cel de-al treilea a fost Fiat Punto Ford Fiesta în al patrulea şi al cincilea în 207 de la Peugeot, dar dacă ar fi fost de a compara cu Sandero generaţie Obiectiv 4 (prima fotografie), care pierde totul pentru Sandero. Deja cu privire la Logan, aici el a disputat un alt segment de piaţă şi în conformitate cu aceeaşi revista care a fost ales cel mai bun cumpără în 2008, pe langa, câştigătoare de comparaţie între compactă silks concurente cu Ford Fiesta, care a fost al doilea rând, Chevrolet Prismă a rămas în cea de-a treia şi a Fiat Siena în quarto. Aqui în Brazilia, a maşinilor de făcut în platforma B0 (linie de Logan / Sandero) a fost adaptată ca o excepţie de drumuri brazilian şi a mediului, şi a fost întotdeauna mai bine decât concurenţa şi a fost bine acceptată de către public, în general.

    Este o sarcină bine díficli vorbi de rău Gol în Brazilia. Kkkkkkkkkk

    Comment


    • #17
      Nu imi place, e cam inalt, si chiar sunt putin surprins.. Parca nu e demn de a purta emblema vw.. In fine.. Scump pt felul cum arata. Mai degraba zici ca'i un model de acum cativa ani.. Stopurile si farurile ce ii mai aduc o nuanta de modernism.. De pe la celelalte modele vw, in rest nu face fata cu Sandero nu cu Logan.. Cred eu.

      Comment


      • #18
        Asta zici k e sandero da retusat cu ciocanu

        Dak ma agit putin cred k reusesc sa il bag in spate la loganu meu )
        Last edited by armadylo; 2 February 2009, 22:37. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google