Noul Logan 0.9 Tce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uite un link http://www.e-automobile.ro/categorie...-ecoboost.html
    si inca unul http://0-100.hotnews.ro/2012/09/06/a...itru-ecoboost/

    Comment


    • asa... si ce vrei sa spui ? oul de 1,6 a fost primul, nu gaina de 1 litru.
      si am deviat. idea era ca 99 % sunt sigur ca nu e aceeasi turbina.
      nici n-ar prea avea cum, atata timp cat aia e a celor de la ford.

      Comment


      • In caz ca nu realizati, sunteti offtopic... iar urmatoarea abatere, se premiaza!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • eu cand am citit cate turatii are turbina am ramas cu gura cascata. si am scris asa pentru toata lumea sa se vada la ce solicitari e supusa turbina ca sa avem vlaga in motor. deci aveti grija de ea si exploatati angregatul in consecinta.
          Ps: stiu ca nu e aceeasi turbina si pe dacia dar e tot pe acolo. tot asa multe ture are si tot e supusa multor solicitari.

          Comment


          • ce dimensiuni au stergatoarele ?
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • Nu mai are stergatoare.
              sigpic

              Comment


              • Ai primit raspuns de la VC cu dimensiunele anvelopelor?

                Comment


                • cum se comporta masinuta? cum merge pe putina zapada din oras?

                  Comment


                  • Mai se vorbeam pe aici dar nu mai retin unde ca nu merg ambele becuri de ceata din fabrica am incercat sa vad si eu azi si la mine merg ambele

                    Comment


                    • era vorba de becurile de marsarier, daca retin bine. logic ca cele de ceata merg.

                      Comment


                      • era vb de ceata! baga o poza.

                        Comment


                        • Originally posted by epuref View Post
                          Mai se vorbeam pe aici dar nu mai retin unde ca nu merg ambele becuri de ceata din fabrica am incercat sa vad si eu azi si la mine merg ambele
                          Da ... despre cele de ceata era vorba intr-adevar ... si pe la noi nu functioneaza decat cel de pe stanga spate.
                          Daca poti pune o poza cu cele doua aprinse sa ma duc sa le dau in cap alora de la vocea clientului.
                          Merci
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Ok maine dimineata voi atasa si pozele cu ele aprinse doar sa nu zica carotasii ca le fac in seara asta;))

                            Comment


                            • Câţi kilometri are acum maşina ?
                              Impresii despre cum se comportă, consumuri urbane şi extraurbane ?

                              Comment


                              • Originally posted by Ampt View Post
                                Câţi kilometri are acum maşina ?
                                Impresii despre cum se comportă, consumuri urbane şi extraurbane ?
                                E ok si chiar m am dat la ea la 6000 iti taie alimentarea ca si km am aproape 4000 consum deocamdata 7 in oras si afara pe pilot mers cu 110 circa 800 km un 5.8 si cu eco aprins. Viteza maxima 185 aproape pe bord real nu stiu cat era

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google