Noul Logan 1.5 Dci 75 Cp

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MihaiiahiM View Post
    De ce nu ai ZR-uri?



    Eu am spus foarte clar ca pe ceas arata 210. Nu am vorbite de viteza reala, de erosi si de alte chestii ca nu am cum sa le masor. Am vorbit strict de ceas.
    M-am uitat acum pe roti. La porsche scrie 91Y.
    Deci sunt construite pentru un maxim de 300 km/h.

    Insa masina nu atinge 300 kmh conform fabricantului.
    Poate daca ma concentrez foarte tare si cu puterea gandului, atinge peste 300 km/h.
    Last edited by Cezar; 25 April 2013, 14:16. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Pai cum mai Cezare, bineinteles ca ajunge ... cu tot cu eroarea de km
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Da-le 'reacu de anvelope. Lumea vrea "şou", adica 210 km/h pe ceas!
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Originally posted by Cezar View Post
          Tu te bagi la propunerea mea? Da sau nu? Scurt
          Uite, iti dau si banuti pentru un schimb de ulei, ca sa fie mai interesant.

          @razvan: mercedesul nu are eroare atat de mare, relax.
          Multumesc pentru propunere. Voi analiza propunerea ta pana ce vei raspunde la propunerea pe care ti-am facut-o eu.

          P.S. Te rog sa dai dovada de ceva mai mult bun simt. Te rog, daca se poate. Asta doar daca poti face diferenta intre parerile personale ale unui om si lipsa de bun simt.

          Te rog frumos.




          In alta ordine de idei, pentru a termina odata aceasta discutie, eu ma retrag si nu voi mai posta pana ce nu va disparea lipsa de bun simt a unora.

          Respect pentru cei care au bun simt si care stiu sa vorbeasca civilizat Respect.
          Last edited by MihaiiahiM; 25 April 2013, 14:26.
          sigpic

          Comment


          • Ce propunere de la 445, mai nene? O dai la intimidare cu permise luate si cu radare?

            Tu trebuie sa ne demonstrezi noua ca afirmatia ta este adevarata, adica 210km/h pe ceas, nu trebuie sa-ti demonstram noi ca ai sau ca n-ai dreptate.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Propunerea ta mihai nu este fezabila! Cum sa ceri sa treaca cineva cu o viteza mult peste limita legala prin dreptul unui aparat radar, cand se poate masura cu ajutorul unui GPS!
              Si asa nu se lasa cu nicio sanctiune.

              In prima faza tu ai adus o afirmatie fara sustinere. Noi am adus contraargumente cu sustinere (datele oficiale oferite de Dacia + tot ceea ce tine de fizica clasica transpusa deja in alte sporturi cu motor).
              De ce suntem noi cei fara bun simt, cand contracaram o informatie cu un argument, insa cel cu bun simt esti tu, cel ce emite axiome si aduce ca argument o imbecilitate.

              Extrapoland, eu pot spun ca oasele tale sunt de tabla, asa ca hai sa te arunci de pe un pod sa vedem daca este adevarat ceea ce am spus eu. Iar actiunea sa fie televizata, ca sa nu existe nicio urma de indoiala

              Originally posted by 827sam View Post
              Pai cum mai Cezare, bineinteles ca ajunge ... cu tot cu eroarea de km
              da, probabil pe ceas face 300, si daca prind o vale ceva mai lunga.
              Insa n-am de gand sa verific asta
              Last edited by Cezar; 25 April 2013, 15:02. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Cezar ai mare dreptate! Mihai MMM nu-ti mai fa 100 de conturi ca nu-i Loganu' masina suprema si nici nu va fi vreodata, oricat ai incerca tu s-o ridici in slavi!

                Originally posted by MihaiiahiM View Post
                Iti dau sansa sa mergi tu cu masina mea si sa trecem prin fata unui radar sa ne spuna baietii cat am avut si le putem cere si poza si filmul. Te bagi? Am mai propus asta in postul 445. Si repet, daca nu te bagi hai sa inchidem discutia ca nu are rost.
                Adica sa ramana el fara carnet:???? lol unde te crezi, la NFS?!? Fa-o tu daca tot o ridici in slavi atat!

                PS: Hai ca MOR DE RAS- noul logan (logan III) va prinde 400km/h!!!!!!!!!!!!

                Originally posted by MihaiiahiM View Post
                Propunerea a fost alta. Am si eu bani de motorina, stai linistit. Te bagi la propunerea de la 445, Da sau Nu. Scurt.
                Deja esti penibil! Am inteles ca aici pe forum Golanu e masina suprema nici una nu o intrece, da' chiar asa o dai in penibil????? Hai lasa-ne ca prosti nu suntem nici unul, tu cu Golanu tau o sa prinzi 200km/h cand o fi sfarsitu lumii! Pana atunci insa, gura mica.
                Last edited by Cristian100; 1 May 2013, 22:10. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Rog un moderator sa inchida si sa stearga threadul.

                  Multumesc anticipat.

                  Dupa 5 zile de liniste s-a gasit un destept sa mai adauge ceva. Mari oameni, mari caractere...
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu te supăra, dar cine seamănă vĂ¢nt, culege furtună ... !

                    Sărbători Fericite tuturor !

                    Comment


                    • Si eu am prins 192Km/h cu masina mea si cu trei persoane,care e problema?ce atatea comentari ca nu prinde 210?omu a fost sincer parerea mea si nu avea de ce sa minta.

                      Comment


                      • fratilor, hoo, nu vedeti ca nu aveti cu cine?
                        Cezar cu vitriol si darky sunt singurii care mai posteaza ok, restul deja o dau in aiureli.
                        Mihai, roaga pe cineva sa te filmeze sau sa-ti faca poza, la fel au facut si la mine pana cand am venit cu dovada

                        Comment


                        • Rog un moderator sa inchida si sa stearga threadul.

                          Multumesc anticipat.
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google