Mareom - Audi Coupe B4 Pentru Rally

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ai pus mana pe o comoara....e o platforma ideala pentru CNR,VTM,orice......singura problema mai mare care ar fi e motorul care se schimba cu un 2.3 T(cred ca stii la ce ma refer)
    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

    Comment


    • #17
      bafta jijel cu ligheanu la rally maine sper sa ajung si eu sa dau cu orez dupa tine
      sigpic

      Comment


      • #18
        jiji, daca ti-ai folosi telefonul mobil pt ceea ce a fost el conceput, ne vedeam si aseara
        da un "tzarrr" cand ai chef de o atarnatura ordinara in stil clasic intr-un local select eu ies la 5 de la munca, din partea mea putem sa pregatim teoretic raliul de maine si nu numai...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          Creca o darami repede si o sa fie cam greu de gasi piese la ea si nu ai mult superioara loganului ca si acceleratie/viteza restu nu ma pricep acuma depinde ce se mai poate adauga.

          Comment


          • #20
            bravo si la cat mai multe cupe raly !
            sigpic #

            Comment


            • #21
              Multa multa bafta dimineatza...sper sa te acomodezi cu ea!!!si sa ai rezultate toate cele bune

              Comment


              • #22
                jiji a scos timp bunicel, 1:51, in conditiile in care un logan a scos 1:53 si o dacia sport a scos 1:54, iar un wrx sti a scos 2:01
                pt o masina la care subvirarea se simte ca la ea acasa, in dormitor, merge bine "mortaciunea". problema e ca-i prea joasa pt jiji, sta cu capu' intr-o parte dupa ce-si pune casca...da-i taie giani acoperisu' cu flex'u si-i facem turela lu' 'nea jiji
                Last edited by Seba; 6 April 2009, 10:55.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #23
                  Frumoasă atmosferă la voi, acolo...

                  Comment


                  • #24
                    Poze, filmulete, ceva?

                    Comment


                    • #25
                      Arata binisor masina dupa atata 19 ani, practic ai aceleasi performante la fel ca si cu loganul 10 sec pana la 100km/h.

                      Comment


                      • #26
                        or sa vina si pozele si filmuletele de la raliu...numai sa editeze streulea
                        atmosfera, da, e faina...berbecarie ori de cate ori avem ocazia. apropo de masina lu' jiji, ieri seara a venit cu ea la stadion dupa o sesiune de macadam la dragsina unde i-a desprins un pic spoilerul fata no big deal, se prinde inapoi in cleme.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          Oooo da, Dragsina, berbecarie de berbecarie, jiji a fost campion, cand l-a apucat blackoutul l-am pierdut din campul vizual. . Oricum se pare ca s-a gasit macadamul atat de ravnit.
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • #28
                            mai macadam decat ala din cheile nerei unde-am infundat esapamentul la logan cu noroi, nu cred ca se gaseste jiji, cand bagam audi-u' in noroi la malosu' ?

                            le: sa sara si ala din a 3-a si sa-i spunem cu draga inima "stai in viteza f***-ti m***ii ma-tii de coaja" . ce vremuri, man, ce vremuri...blana grava de-aia de te unge pe suflet
                            Last edited by Seba; 6 April 2009, 15:30.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #29
                              Macadamul de la Dragsina este mai la indemana de cat cel pe chei, si in plus nu sunt Tuareguri conduse de smochinosi
                              No, apoi blana
                              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                              Comment


                              • #30
                                ...smochinosi de juma de ora rid ca jiji (alalalt, de-i acuma dupa tijele de fier)
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google