Mareom - Audi Coupe B4 Pentru Rally

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    tare-s curios cum se comporta audi-ul pe macadam, sa vedem daca jiji se respecta la maxim si-l invata pe audi cu barbeque
    apropo, pt "neinitiati", doua vorbe de duh debitate de jiji, respectiv je: gigi - "eu nu apreciez oamenii dupa cum se comporta, ci dupa cat de multa blana-si dau"; je - "pt mine, sa ma respect nu inseamna sa beau bere cand afara e cald si nu-s sofer, inseamna sa-mi dau blana 2 foi pe ploaie cu masina".
    Last edited by Seba; 8 April 2009, 10:54.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #32
      Dooomnuuu' Dan...suuufletu' meu

      Pt. cine nu intelege vezi episodul "Nichita la Otv"
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #33
        eu pun pariu ca daca ne prindeti la gramada pe streulea, xp, jiji, lau, unguru bulan, copchilu, je, ovi, alex de la logtuning si mai vreo 2-3 "grataristi", va mutati in timisoara...sa facem barbeque
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #34
          fi sigur
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #35
            voi ati observat ca de cand eu cu lau i-am pus topicul in cap, jiji nu mai posteaza aici ?
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Seba View Post
              eu pun pariu ca daca ne prindeti la gramada pe streulea, xp, jiji, lau, unguru bulan, copchilu, je, ovi, alex de la logtuning si mai vreo 2-3 "grataristi", va mutati in timisoara...sa facem barbeque
              Count me in, mi-ar plăcea să vă cunosc!

              Comment


              • #37
                Tre sa bagam o berbecarie cu un barbque dupa, we asta, asa ca baietii, sa ne respectam si noi putin, asa cum ii sade bine omului blanar.

                Definitie pt om blanar(homo sapiens blanarus): blanarul este acea specie de mamifer care se comporta intr-un mod aparte atunci cand pune mana pe o masina, isi da circuit, macadam sau zapada, are un ranjet aparte atunci cand cele 2 ace stau jos de tot(inspre dreapta), sau cand merge cu 2 foi pe ploaie pe autostrada. De asemenea blackoutul este o alta caracteristica aparte a homo sapiens blanarus, acesta manifestandu-se prin blana evident, in acele momente omul blanar este in transa, nu mai vede decat un tunel care transcende spatiul si timpul.

                Sursa: Teleenciclopedia LoganClub
                No, apoi blana
                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Seba View Post
                  voi ati observat ca de cand eu cu lau i-am pus topicul in cap, jiji nu mai posteaza aici ?

                  Man, nu-i vorba ca nu as mai vrea sa postez aici, da ideea e ca si eu ma minunez de ce debitati voi. Eu ma pun ca tot omu sa-mi prezint masina si ma astept sa vad pareri si sugestii si in schimb vad definitiile omului "blanar", ce inseamna sa-ti dai blana, blackout etc... Da nu-i nimic, noi sa fim sanatosi si sa ne respectam cu cat mai multa...BLANAAAA!!!

                  Apropo de masina, am fost azi pe la garaj sa vad rezultatele balamucului ce l-am facut pe macadam la Dragsina: mi-a zburat grila din fata de la spoiler dar nu-i nimic ca pun o sita in loc, spoilerul s-a desprins dar l-am pus azi la loc si de asemenea tot kitul din capul telescopului (bucse, rulmenti) este "muci". Trebuie altul. A mai trebuit sa schimb si o roata deoarece a zburat cauciucul de pe janta si...cam atat. Maine urmeaza sa schimb filtrul de aer si filtrul de benzina.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Si cateva poze de la cupa Alfa, inainte de macadam:
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Modelul imi place foarte mult. Daca nu gresesc are motorizarea V5 2.300cmc3 ? Daca da, atunci te rog sa inregistrezi sunetul pe care il produce... asemanator cu un V8.

                      Comment


                      • #41
                        nu-i v5, e l5, iar masina, din cate stiu, s-a vandut de mai bine de un an...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google