''Alba Ca Zapada''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ''Alba Ca Zapada''

    M-am hotarat sa va prezint noua mea masina.Este o Toyota Corolla Luna 1,4 vvt-i.Pentru inceput i-am schimbat jantele si am pus folie pe geamuri.Multe nu prea sunt de modificat la aceasta masina,spre bucuria sotie,care era exasperata de modificarile facute la Logan .Sper ca nu deranjeaza si o Corolla printre Loganuri,dar m-am simtit bine alaturi de voi.
    Attached Files
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    cati cai? cum e diferenta logan/toyota?
    sigpic #

    Comment


    • #3
      doamne ce intrebari , cati cai si cum e diferenta logan toyota? cum sa fie de la cer la pamant... ia intreabal cat are maxim in bord...
      dane so stapanesti sanatos... bv tie ptr achizitie , recunosc ca acum sunt ofticat la maxim , da mai multe detalii pret , dotarii etc

      sigpic

      Comment


      • #4
        Stii ce m-a surprins prima data? Culoarea. Ai trecut de la aceea rosie la alb. E o culoare nobila, usor vizibila in trafic. Care a fost motivatia alegerii acestei culori? Ti-a apartinut ideea? Merci!
        Iti doresc sa ai cel putin tot atatia km, fara nici un fel de incidente, ca si anterioara masinuta.
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          Bine ai venit cu poze "oficiale". Multi kilometri cu sanatate si bucurii!
          Cum sa nu fie de modificat, incepand cu rotile de 16" si dupa asta o sa-ti vina cu timpul multe idei!
          Asfalt uscat!

          Comment


          • #6
            Superba Danee !! si welcome to the club ..

            este o masina rock solid, care tine cu casa.

            Comment


            • #7
              Ehehe. Frumoasa foc. Zici ca-i nava spatiala in interior. Super. S-o stapanesti sanatos.

              Comment


              • #8
                Misto noua achizitie.Multi km fara incidente si bafta la modificat.
                sigpic
                https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                Comment


                • #9
                  Ca dotari nu pot sa le enumar aici pe toate,sunt multe in orice caz .Initial am vrut Jetta,dar datorita neprofesialismului celor de la VW,am renuntat si am plecat catre Renault, dar m-am oprit la Toyota, ca era vis-a-vis ,si daca tot aveau pe stoc ce vroiam eu....Ma felicit in fiecare zi ca nu am luat Jetta, Corolla are de 3 ori mai multe dotari si costa cu 3000 de euro mai putin.Ce m-a surpris foarte mult, consumul,nici nu am omorat-o pana acum,o las usor pana la 5000 km.Si asa s-a implinit si visul meu cu masina alba.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #10
                    "Fat Frumos" felicitari pentru "Alba ca Zapada" spream sa o vedm si live prin Galati...culoarea da...e mult mult mai pretentioasa decat cea a loganului dar din cate te cunosc mai mult ca sigur vei face fata cu brio.Felicitari inca o data pentru masinuta.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      pfaii ce frumusete intre corolla si avensys clar corolla as fi ales; imi place desginul

                      spor la condus
                      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc Valeriu ! Cum sa fie mai pretentioasa ? Loganul daca il spalam, in 2 ore se vedea praful pe el,asta, a stat si o saptamana si nu se vedea praful pe ea.Nu mai iau masina inchisa la culoare niciodata.Pai vin, cum sa nu vin,mai este putin pana la intalnirea moldovenilor. Multumesc tuturor pentru urari,sa speram ca nu ma va dezamagi.
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #13
                          O masina foarte frumoasa.Sa o stapanesti sanatos si sa nu ai incidente neplacute cu ea.Numai bine

                          Comment


                          • #14
                            Felicitari pt achizitie. O cunosc de cand era '' virgina '' si nu avea nici o modificare
                            La cat mai multi km fara probleme !!
                            P.S. Acum sa vedem daca e adevarata reclama aia care spunea ca nu exista nici o toyota stricata
                            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                            Comment


                            • #15
                              A scazut mult pretul la toyota fata de cel cu care s-a lansat. Legat de dotari acum ca le ai ti se par indispensabile, cand nu le aveai,nu le simteai lipsa .
                              Jetta o fii ea o idee mai aratoasa la exterior dar ,nu se compara...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google