''Alba Ca Zapada''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    foarte frumos. cat de frumos arata o janta cu 5 spite atunci cand ai si 5 prezoane.
    vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

    Comment


    • #17
      @dan.gutu- Ce e aia "m-am simtit bine alaturi de voi"? Chiar ne bucuram ca ramai alaturi de noi! Important e sa ramai FAN "LOGAN CLUB"!
      P.S.Masina alba mi-am dorit si eu , dar asta a fost. Peronal doream un Corsa 1,4 cu 4 usi, dar erau prea scumpe pentru mine acum 2 ani...Drumuri bune!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #18
        tot nu miai zis cat tea costat , dar las ca aflu eu si te dau in gat

        sigpic

        Comment


        • #19
          Felicitari si sa faci f multi km
          la pitesti la regionala ajungi ? acum pe 14 ?

          Comment


          • #20
            Superba Dan, s-o stapanesti sanatos. Alta viata, nu-i asa? Faine si jantele, inca o data cred ca ne-ai lasat cu gura cascata.
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • #21
              Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos !! Are un prieten una la fel dar neagra , cu motorizarile nu le prea stiu la Toyota , stiu ca a lui este 1.4 diesel 90 cai. A ta ?
              Sanatate !
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by SoNyKeL View Post
                tot nu miai zis cat tea costat , dar las ca aflu eu si te dau in gat
                Masina initial era 17280 de euroi,dar le-am spus ca vreau sa ma duc si la Renault si mi-au dat-o cu 14280, plus un an casco gratuit si presuri originale Toyota .
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #23
                  frumoasa rau de tot dane...ai facut o alegere excelenta....poate ne faci o surpriza placuta...si te avem invitat la regionala de la pitesti...
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • #24
                    frumoasa masina dane.moama da ce reducere ti-au facut...astia de la dacia daca iti lasa 500euroi isi taie venele

                    Comment


                    • #25
                      e frumoasa... nu am ce spune - la interior zici ca e din SF-uri pe langa logan...
                      dar mai frumoasa era liza... acu.. stii ca ai multe de modificat la toyota (sa ii pui pe spate stickere 'logan club' )

                      e masina de un ITP-man...

                      PS: la culoare stiu ca te-ai luat dupa mea
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Inainte sa vad masina ta la "my ride" nici nu o observam in trafic, acum imi sar toate in ochi. Foarte frumoasa, sa te plimbe pe unde vrei tu. Culoarea e cea mai buna alegere pe care puteai sa o faci, chiar se potriveste de minune cu masina.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #27
                          foarte frumoasa masina ...
                          sa te bucuri de ea ...

                          si daca ai sa teapuci de tunat pe la ea
                          sa nu teapuce boala cromului ... ca la furia rosie
                          LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                          LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                          LOCUL1 143.9dB (nCID)

                          Comment


                          • #28
                            La asta nu prea am ce sa modific pentru ca nu se gasesc prea multe ,boala cu cromul a fost la inceput,la un moment dat disparuse.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #29
                              de afara este frumoasa, dar in interior este nefinisata. am vazut la una ca ii atarnau firele de la boxele de pe spate, in portbagaj
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                La ce masina te referi ? La Corolla in nici un caz,este perfectiunea intruchipata,cel putin la interior eu nu i-am gasit nici un cusur pana acum ,de la pozitia de condus pana la ultimul buton, toate sunt puse exact aolo unde trebuie.
                                LOGAN--> <--TOYOTA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google