Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru fata nu ai mai avut bani de folie?
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Daca lucrezi la rutiera pe post de conducere iti dau de acum contravaloarea a 5 seturi de folie. Pe fata nu am pus pentru ca tin la talonul meu. Am nevoie de masina si nu imi permit sa pierd dreptul de a circula nici macar o zi

      Comment


      • Ce transparenta are folia care ti-ai ales-o? si cat te-a costat?

        Comment


        • 85% si a costat 400 ron.

          Comment


          • sa te bucuri de ea
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by gmv97 View Post
              Hai ca arata bine masina ....chiar imi place cum arata asa
              Multumesc frumos! Si tie Edyyy!

              Asa ceva nu putea lipsi!
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                85% si a costat 400 ron.
                CAAATTT???????
                Am pus cu 3 mil toata masinaaa!!!!!!!!

                p.s...Llumar!!!!!
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Eu am pus cu 350 lei, toata masina, aici.
                  sigpic

                  Comment


                  • A vazut ca preturile difera in functie de marca masinii, de parca n-ar fi tot geamuri.
                    Daca avea Jaguar, de 4 milioane ii puneau folie doar pe un geam lateral spate.

                    Comment


                    • Originally posted by matheo66c

                      CAAATTT???????
                      Am pus cu 3 mil toata masinaaa!!!!!!!!

                      p.s...Llumar!!!!!
                      Si eu mi.am luat televizor pe care tu ai da 1500 de lei cu 400....fiecare are avantaje in domeniul in care este implicat. Vezi ca sunt mai multe tipuri de llumar, aveau si la 300...eu am un model mai dichisit din gama, mi.a spus modelul dar am uitat. 100 de lei nu e mare diferenta.

                      Aia pe maniu nu prea pun llumar...au probleme la importator, cumpara 500 de colante pt geam llumar si 10 metrii de folie...concluzia o trageti voi. Mateo, ce garantie ai la folie?

                      Plus ca eu am 5 geamuri in spate
                      Last edited by PCH; 11 July 2012, 09:54. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Eu am pus anul trecut la ei. Nu stiu ce folie mi-au pus, dar mi-au dat 5 sau 7 ani garantie asa ca nu-mi fac probleme
                        sigpic

                        Comment


                        • Dupa cum arata pare a fi Comfort ATR35, garantie 7 ani, opacitate 85%. Gresesc?
                          Cum e acum temperatura in masina? Ai simtit diferenta?
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • Eu stau pe apusului si am ales sa pun la kaf.ro. Au sediul pe zona oltenitei. Stiu sigur ca pun llumar, am vazut pana si cutia din care au scos folia si mai stiu ca lucreaza foarte bine. Pun si pe cladiri si pe masini....au preturi de la 300 de lei daca nu ma insel. Eu sunt multumit deplin
                            Cobra parca ala e modelul...langa masina nu se vede in interior, de la distanta si din diferite unghiuri se vede ceva...e exact tipul pe care il vroiam.
                            Last edited by PCH; 11 July 2012, 10:08.

                            Comment


                            • Masinuta se apropie de revizie. Vara asta a avut multa treaba, drum la munte, mare in Romania de doua ori si un periplu in Grecia. In nici 5 luni am parcurs impreuna 9800 km fara absolut nicio problema.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Super tare. In aceeasi locatie am fost si eu la mare, ma refer la primele doua poze. E pe langa Navodari nu?!
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google