Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, e cam la 5 km dupa Mamaia, Darksid3 mi-a recomandat zona....dar am stat putin acolo, o zi sau doua, restul in mamaia. Mi-a placut foarte mult, atat plaja cat si apa.

    Comment


    • Abia astept sa ma duc iar la bungalourile alea
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • eu am stat 7 zile acolo. am parcat la pensiunea norica ca are preturi bune si o curte mare cu foisor pe masura si pot sa-mi tin copii afara toata ziua fara sa-i bata soarele in cap. am fost acolo si anul trecut o gasca mai mare si la anul vom proceda la fel. e fain ca e si plaja destul de goala in comparatie cu mamaia. la intoarcere am vizitat vulcanii noroiosi. la anul la intoarcere sper sa se mai regleze treburile econonice si sa vizitez la intoarcele si grecia vre-o 7 zile . am mai fost acolo si am ramas cu amintiri placute din acea zona.
        My ride

        Comment


        • Am ajuns la 11.000 km...saptamana trecuta am facut si revizia Eu sunt foarte multumit de comportamentul ei si cu toate ca nu eram adeptul masinilor SH sunt bucuros ca am facut aceasta alegere.
          Attached Files

          Comment


          • Cine este don'soara de face poze?
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Curiosule!
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • O verisoara a lu' mama!

                Comment


                • Nume, adresa si nr de telefon.

                  P.S. Frumoasa masina, abia astept sa o vad live, sa ma plimbi live si daca vrei sa mi-o dai si mie sa o conduc tot live .
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Mai viseaza,,,mai viseaza,,,nu iti da PCH sa conduci masina live...Poate te lasa sa mergi cu el in masina,,,ca eu am avut NOROCUL si ONOAREA de a merge cu fordul lui PCH LIVE

                    Comment


                    • Si eu l-am condus
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Norocosule...Felicitari .... Pch se stie,,,nu da fordul la condus "duJmanilor". Doar ii plimba eventual..

                        Comment


                        • Culmea, dar netrebnicul chiar la condus! Dar a mers cu el cand aveam jantele de tabla!

                          Comment


                          • Acu' tre sa-l conduc iar, sa vaZ diferentele cu jante de 16 si folie
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Si eu sunt curios cum se conduce masina LIVE cu jantele de 16 inch LIVE si cu folia!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Atat am de spus: Vorsprung durch Technik

                                Last edited by darksid3; 22 October 2012, 18:39. Reason: Automerged Doublepost
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google