Masina Mea B 555 PCH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are si service auto....
    Sa propuna astora de la Euroins o colaborare.

    Comment


    • Vinde-o bah!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Toate la timpul lor....offtopicUle )

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • Originally posted by darksid3 View Post
          Cu 4000 de lei o facea sa arate fix ca inainte, poate si mai bine. Dar cand e vorba de reparatia pe banii altuia, vor totul nou si OEM
          Acum eu nu vreau sa-i iau apararea aluia dar nu cred ca o face in 4000. 3 elemente de vopsit + tinichigerie + farul (care sincer mi-e frica de cat poate costa, mai ales ca pecehasi a zis ca avea si xenon adaptiv), vas de spalat....bara.
          Un 5-6000 as zice.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • N-auzi mah ca are service ? ))))
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Iti ziceam si eu, scotand ipoteza asta din calcul. Daca ti-ar da euroins 4000 nush daca o faci.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Bara, aripa si spalatorul, in rest nu necesita schimbare, nimic. Evident ca daca o face pe banii asiguratorului, ar schimba farul chiar si daca are o mica zgarietura
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Pai asa nu mai vede nimic de la Euroins, in concluzie poate sa-l coste oricat.

                  Comment


                  • Cam asa e. Imi dau seama ca daca cineva te atinge si are asigurare la astia ar fi mai sfant sa mergi direct la politie. Chiar daca e usor.
                    Cine stie ce nascocesc astia.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • In cazul asta, pe tipul cu BMW-ul nu l-a atins nimeni, ci dimpotriva.

                      Comment


                      • Pentru astfel de momente e indicat sa faci casco mașinii. Te afli in România, epoca de piatră, mașini de Bulgaria, asiguratori care nu platesc, intersecții trasata ca dreacu...asa o fi si in Monaco? )

                        Originally posted by mr.K View Post
                        Pai asa nu mai vede nimic de la Euroins, in concluzie poate sa-l coste oricat.
                        Daca ii da in judecată? Nu are șanse sa câștige?

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                        Last edited by PCH; 6 January 2014, 11:23.

                        Comment


                        • Daca ii da in judecată? Nu are șanse sa câștige?
                          Dupa cum a fost accidentul, adica a dat peste tine, tu fiind pe banda ta (partea ta de drum), nu cred ca are multe sanse sa castige.

                          Comment


                          • E clar o neatentie din partea lui. Eu nu-nteleg nici acum de ce i-ai dat tu rca-ul, eu nu l-as fi dat.

                            Cand bagi masina la reparat?
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Eu4yas View Post
                              Eu nu-nteleg nici acum de ce i-ai dat tu rca-ul, eu nu l-as fi dat.
                              Finule,,,ce e greu de inteles..lui PCH i-a fost frica sa nu ramana fara permis daca ajungea la politie. Nu a fost pe deplin convins ca este 100% nevinovat. Deaia a ajuns unde a ajuns.

                              Comment


                              • Pentru tamponari usoare nu se retine permisul de conducere.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google