B 86 FUG - Megane 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 86 FUG - Megane 3

    Ce sa zic, cei din Bucuresti ma stiu cel mai bine, sunt posesor de megane 3 si dacia logan van, la cererea unor persoane din bucuresti, am decis sa-mi fac si eu thread!!

    Va astept cu comentarii bune-rele ... nu ma supar!!!
    Daca m-as supara, nu as fi facut thread-ul, nu ?
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    alte poze, am gresit mai devreme !!
    pana diseara jantele raman anonime
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #3
      frumos inceput... asteptam arcurile ..sa invat sa schimb si la megane

      Eu i-am vazut jantele... hihi DADA

      Comment


      • #4
        Stii ce nu inteleg eu ? in ce consta pachetul de drumuri grele ... hmm
        Arcuri mai tari, amortizoare mai tari, ceva flanse ? daca sunt flanse, Cosmin, stii ca le dam jos, nu ?
        sigpic

        Comment


        • #5
          frumos megane!!!

          Comment


          • #6
            frumoasa masina....multi km fara probleme.....sa o stapanesti sanatos.





            ))

            Abia astept sa ii vad jantele, in sfarsit ti-ai postat si tu machineta.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #7
              MishuRS: Mersi frumos.
              cos_min_i: Tu repede, arogant.
              aleXpeed: Mersi nenea distrigaz motorsports pentru urari .

              In curand sper sa apara si arcurile sport!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Frumos domne`,frumos

                Comment


                • #9
                  frumoasa masina, astept sa vad jantele diseara
                  multi km fara probleme si abia astept urmatoarea zapada sa o mai chinui nitel
                  povesteste si tu ce modificari ai facut, ce leduri ai schimbat, alea alea, nu de alta dar iti viziteaza ride`ul si colegii din alte zone ale tarii care nu`ti stiu masina
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Deci el este my broooo total, masina m-a plimbat ceva kilometri, este atat de faina incat as sta mereu in ea ...
                    Te rog Cata sa ne povestesti cum ai ajuns la Megane 3 (deci lauda-ma) si ce modificari ai mai adus!
                    Jantele sunt super misto , sincer va spun abia astept s-ajung acasa sa le vad pe masina, ti-am mai zis, sa le stapanesti sanatos si multi kilometri fara probleme ...
                    Va mai spun ca omu' e nebun , are numai idei de-astea, hai ce mai modificam ce mai facem, n-ar sta locului o clipa ... E my brooooooo

                    Bafta multa Cata si bine ai venit cu toate ca te stim demult !
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      nici la masa nu pot sa stau ... poc mesajeeeee!!!
                      Dada mai ai putina rabdare
                      Cristi, eram sigur ca direct la masina te duci cand vii
                      CataliNNN mersi frumos.

                      Povestea vietii
                      Am luat permisul in data de 16.04.2007.
                      Masina de atunci era in posesia parintilor si apoi a devenit a mea, asa si cu numerele de inmatriculare: B 86 FUG - FUGuletz ( nu fuLguletz cum sunt mai toti aroganti cu mine ).
                      In data de 25.12.2008 am vandut loganul, iar in data de 5 mai 2009 am achizitionat megane-ul.
                      Nici bine nu l-am inmatriculat si am inceput:
                      Geamuri fumurii (100% am fost primul, la inmatriculare e posibil la fel)
                      Alarma pe telecomanda masinii originala VIPER ( nu pocnitura aia de 200lei de la renault)
                      Statie + subwoofer + cabluri Renegade ... subwoofer 300w RMS, statia scoate 275 ... cam pocnitoare dar merge, e destul!
                      Si de ceva vremea mi-a cazut ceva in cap ( Eu4yas e de vina ) ... Iati coa** jante, ca o sa arate marfa masina. Zis si facut, ieri am achizitionat jantele, azi anvelopele si le-am montat. Jantele sunt 7x16" iar anvelopele sunt 225/50/16.

                      Planuri de viitor:
                      Arcuri sport
                      Daca imi mai bese mintea, postez aici
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Frumoasa masina si asteptam sa vedem jantele! numai bine!

                        Comment


                        • #13
                          Nu uita de tobe, vrem tobeeeeee (asta asa sa mai arunce lumea cu cepe si dupa tine), vrem resoftare , vrem vrem vrem xenoaneeeee (poate) ... Pune banu' la ciorap ca mai avem si la tine-s ceva mai multi banuti lucrarile ...
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Deci eu stiu janteleeeee...vrem tobeeeee!!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              jelly ... pozele cu jantele vor aparea diseara dupa intalnirea de la carol
                              Ba voi chiar dovediti k sunteti aroganti ... o faceti pe dada sa stea cu sufletul la gura ... ce aroganti, n-am mai vazut asa ceva.
                              Ce xenon cristi ? cumpar faruri cu lupa direct
                              Toba sport?? eu ?? hahaha ... nai sa vezi(pana beau urmatoarea bere, ca ma razgandesc dupa)
                              Resoftare ?? niciodata .... doar axa cu came, admisie, evacuare, chiptuning si ce-o mai fi de pus pe acolo ... stie GGI-ul
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google