B 86 FUG - Megane 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    JEANEEEEEEEE acum te-ai prins mah ?? senzatie majora cand am luat dambul ala de la big ... 80 ... calare pe el ... n-am sarit asa mult , de balans la aterizare nici atat .

    grecu george: Eu cand m-am dus ca cumpar masina, eram chitit pe logan mcv 7 locuri 1.5dci 85cp, pret 13.300euro ... iar pe asta am platit circa 13.200, am renuntat la 2 scaune si motor diesel(bine ca nu am luat, van-ul ma tzacane pe creier) ... dar asta e... restu care vor sa mearga, sa-si ia masina
    Last edited by fuguletz; 3 April 2010, 23:17.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Pragul dreapta unde l-ai atins?
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • #48
        Originally posted by fuguletz View Post
        icstream, scuze ca zic ... dar tu nu stii cum sa faci posturi mai multe? ca vad ai postat peste tot... Sunt cumparate de la pro-line.
        asta crezi tu?pai credeam ca aici isi spune fiecare parerea doar daia o postezi pe net no?!!:-@bine,nu o sa mai postez la tine nu-i bai;) bft oricum...
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • #49
          Scuze Icstrim, mi-a sarit tandara cand ai precizat vitan ..
          aleXpeed: pragul e poveste veche ... avea 2 luni masina ... coborare de pe bordura, si am dat pe alta bordura pusa ca p***
          sigpic

          Comment


          • #50
            ...de ce sa ti sara?!daca sunt si acolo?nu tot ce i la targ e si prost...
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • #51
              in curand trebuie sa-i fac geometria, ce ziceti ? sa o fac inainte sau dupa ce pun arcurile sport(maxim 1 luna)
              sigpic

              Comment


              • #52
                Fa-o dupa...cu toate ca nu prea cred ca are mare importanta....cu arcuri sport...e ca si cum masina ar merge su vechiul unghi de fuga incarcata....
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • #53
                  matheo66c: sa ma vezi cum fac la 140 in masina ... tremur tot ... orice denivelare o simt, se ia dupa orice sant, deci tre sa evit centura bucurestiului.
                  oricum, cu toate astea, masina se tine perfect pe curbe, se mai inclina dar nu asa mult ca inainte, intru cu mai mult tupeu acum in curba
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Nu are nici o treaba daca ii pui arcuri.

                    Daca vrei tu sa o faci pentru linistea ta poti sa o faci.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • #55
                      care e diferenta intre jentile tale de la pro-line si cele de vitan?
                      Ps:nu e cu intentie rea intrebarea mea,am vaz ca te-ai sup mai sus pe un coleg ca le-a comparat cu cele de vitan....

                      Comment


                      • #56
                        frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si ai grija la gropi ca eu am ciupit una asa sunt drumurile noastre

                        Comment


                        • #57
                          parerea mea e ca e una si aceasi janta...ce daca e vitan?acolo sunt si firme serioase cu marfa calitativa.
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #58
                            Schimbati discutia legata de vitan, tot ce am cumparat de acolo s-a stricat imediat, deci sa nu mai aud de el!!! Janta tabla logan, am luat o groapa, direeeect ovala nu ca putin stramba. Casetofon mp3 ?? dupa 1 luna s-a dus si cik nu acopera garantia ca s-a ars finalul ... pff!!!
                            Cum zici tu icstream ... sunt si firme, dar le stii care sunt?

                            Mersi de aprecieri cosmin, eu acum cred ca imi tremura dintii in gura, da sa ma vezi dupa ce pun arcurile sport

                            Azi am bagat si jantele pe casco ... cel mai tare pret eveeeeeeeer la diferenta ... 8.45lei
                            Last edited by fuguletz; 8 April 2010, 22:14. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              bravo cata, frumoase jantele se potrivesc perfect. La cine ai cassco ca si eu vreau sa le bag pe cassco.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • #60
                                hmm dai in plus la casco doar 8 lei sa ti asiguri si jantele? foarte tare
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google