B 86 FUG - Megane 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fuguletz nici nu asteapta sa se downloadeze bine photoshoapele de la mine pe mess ca le pune pe thread.
    Daca ai bani, ia-ti RPF1! Daca n-ai, merg si alea de EVO, dau bine pe masina.
    sigpic
    ^Logan turbat (WIP)^

    Comment


    • eu zic ca intai sa te hotarasti pe ce stil vrei sa mergi cu masina ( daca vrei sa mergi ). Clean cu jantele alea...din punctul meu de vedere nu merge.
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Parerea mea e ca ar da bine cu asa ceva!
        Attached Files

        Comment


        • Stil ... cat mai racing!

          Dupa ce ma voi muta .... e o poveste lungaaaa!!

          Nu o zic inca dar se va vedea in timp!!
          sigpic

          Comment


          • Cata am vazut ca ai tunat jantele de tabla.... Arata chiar bine.
            sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

            Comment


            • Doc: si mie mi s-au parut un pic in valuri
              jokere: asta ii zic si eu, s-a aleaga un stil anume si continue pe el, dar asta e mai sucit decat fomeile )

              Comment


              • La exterior o sa mai urmeze modificari, dar cand o da caldura...

                Pai jantele sa fie pe masina si vedem pe urma ce si cum!

                Sa vad care-i treaba si cu admisia si softul, filtrul ...

                Maine ma duc sa probez jantele!
                sigpic

                Comment


                • Jantele Enkei si OZ ... oz-urile sunt ceva mai lovite decat enkei-urile!

                  POZE!!!
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Or fi OZ-urile mai lovite, dar sunt CronoHT!! Sunt facute dintr-un aliaj special, avand proprietati avantajoase, cum ar fi: greutate redusa si duritate buna pt acest tip de jante. Eu iti propun sa ramai la OZ si sa "incalti" automobilul cu niste gume bune (toyo, dunlop sp sport maxx, pirelli pzero etc) si o sa observi un comportament mult mai bun pe curbe.

                    Comment


                    • OZ sa fie
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Desi sunt mai scumpe,eu tot pe OZ as merge...mai ales ca imi place modelul asta!
                        sigpic

                        Comment


                        • OZ zic si eu ..
                          sigpic

                          Comment


                          • 400E ENKEI-urile
                            550E OZ-urile

                            Si ca pret prefer ENKEI-ul!
                            Oz-urile pe langa ca sunt cat sunt mai trebuiesc si revopsite!

                            OZ-urile au 9.08kg
                            Din cate am gasit pe internet, ENKEI-urile au 8.62kg
                            For Sale - Wheels / Tires - Evo 9 Enkei Wheels with Stock Advan A046 tires. - 17x8 +35 5x114.3 19lbs weights. ultra light weight wheels. has scratchs on the lips. fair conditons. has Stock Yokohama Advan A046 tires with two 60%, two 50% thread left. good for track use. $450 o.b.o Local pick up only. im in riverside,...
                            Last edited by fuguletz; 17 January 2012, 21:34.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu unul as alege in functie de greutate. Nu ai un motor de 500CP la care sa nu conteze fiecare kg pus in plus pe jante. Totusi gusturile nu se discuta. Doar mi-am dat cu parerea. Bafta in alegerea pe care o vei face! PS: cred ca OZ ar da mai bine pe masina.

                              Comment


                              • eu as alege si alte modele, trebuie sa te limitezi doar la astea 2 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google