05 HKF-ul Familiei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 05 HKF-ul Familiei

    Salut.....ma cheama Adi.....tatal meu vitreg are un Ford Mondeo III...si.....sper sa mi-l dea mie de la 18 ani sa ii fac ceva modificari pentru ca el nu vrea nici in ruptu' capului sa modifice ceva la el....
    Pun si cateva poze
    Attached Files
    Last edited by Adrian1196; 3 October 2010, 11:23.
    BMX DIN SATU MARE
    SM 96 ADY

  • #2
    Acum cateva zile....tatal meu vitreg a venit cu unul din farurile masinii in mana....cica s-a aburit.....l-a trantit pe canapea.....si a zis sa am grija de el....si mam uitat la el ca la felu' 13.....dar e mai mare decat credeam
    Attached Files
    BMX DIN SATU MARE
    SM 96 ADY

    Comment


    • #3
      copilee pune mana si invata..pana la 18 ani ...taicatu o sa vanda masina

      Comment


      • #4
        dai o gaura in far, scoti apa din interior si astupi la loc gaura.
        ma! glumeam! sa nu te apuci de prostii . scoti beurile si ti farul la caldura pana se evapora apa din el.
        ia nu faceti misto de baiat, e dreptul lui sa-si prezinte masina. atata timp cat o sa o faca.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          Originally posted by crististreulea View Post
          dai o gaura in far, scoti apa din interior si astupi la loc gaura.
          ma! glumeam! sa nu te apuci de prostii . scoti beurile si ti farul la caldura pana se evapora apa din el.
          ia nu faceti misto de baiat, e dreptul lui sa-si prezinte masina. atata timp cat o sa o faca.
          Mersi....si pe taicameu' il cheama Cristi .....

          Originally posted by Loganu View Post
          copilee pune mana si invata..pana la 18 ani ...taicatu o sa vanda masina
          Invat destul de bine....nu trebuie sa-mi dai sfaturi de-astea.....
          Last edited by Adrian1196; 3 October 2010, 12:28. Reason: Automerged Doublepost
          BMX DIN SATU MARE
          SM 96 ADY

          Comment


          • #6
            Din cate stiu..acest forum este strict pt loganisti nu este fordclub...fa-ti acolo cont...
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • #7
              o fi gresit forum-ul
              http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

              Comment


              • #8
                este un forum liber ! ...lasati in pace baiatu'
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #9
                  Parerea mea este ca si-a facut topic muult prea devreme, si-n plus, e Ford, care-i treaba cu Loganclub?

                  Mai ai vre-un Logan?
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #10
                    modifica si tu ceva la ford;)) pune ceva stikere ar arata bestial cu stikere dealea cu flacari pe usi unul deala mare pe capota ;) spor la modificar
                    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                    Comment


                    • #11
                      mai frate, ce aveti cu bietul copil, prietene si eu sunt tot un pusti am 17 ani si am multe chestii de la logan-ul tatalui pe sifonier(stergatoare, intele aeratoare, presuri multe altele) dar asta nu inseamna ca mai am inca un logan,
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • #12
                        Ce aveti cu copilu ?? Dintr-o data va credeti voi mari cunoscatori ! Si tu alex_alex4686 ce e cu sarcasma asta pe tine cu flacari ? Ai si tu flacari pe masina si noi nu stim ? Marea majoritate dintre voi nu sunte-ti departe ca varsta de acest baiat .Asa ca lasa-ti baiatu in pace . Fiecare om are voie sa aibe un vis . Si cum o precizat si Dany : e un forum liber .

                        PS : Adrian1196 incearca sa faci cum o zis si Streulea . Asa poti face si cu stopuri si cu proiectoare in cazul in care aburesc .Si dupa ce se dezaburesc poti pune becurile inapoi si pe langa ele poti pune un pic de mastic siliconat ( pentru o etansare mai buna si foarte usor de indepartat in caz ca mai trebuie sa scoti becul )

                        NUMA BINE
                        Last edited by TM80MAT; 3 October 2010, 22:06.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by TM80MAT View Post
                          Ce aveti cu copilu ?? Dintr-o data va credeti voi mari cunoscatori ! Si tu alex_alex4686 ce e cu sarcasma asta pe tine cu flacari ? Ai si tu flacari pe masina si noi nu stim ? Marea majoritate dintre voi nu sunte-ti departe ca varsta de acest baiat .Asa ca lasa-ti baiatu in pace . Fiecare om are voie sa aibe un vis . Si cum o precizat si Dany : e un forum liber .

                          PS : Adrian1196 incearca sa faci cum o zis si Streulea . Asa poti face si cu stopuri si cu proiectoare in cazul in care aburesc .Si dupa ce se dezaburesc poti pune becurile inapoi si pe langa ele poti pune un pic de mastic siliconat ( pentru o etansare mai buna si foarte usor de indepartat in caz ca mai trebuie sa scoti becul )

                          NUMA BINE
                          Mersi mult.....dar problema cu farul s-a rezolvat inca din ziua cand l-a desfacut....nu stiu cum l-a rezolvat....dar a doua zi l-am vazut pus pe masina:p....As fi vrut sa-i fac vreo doua poze si la masina fara far....

                          Originally posted by alex_alex4686 View Post
                          modifica si tu ceva la ford;)) pune ceva stikere ar arata bestial cu stikere dealea cu flacari pe usi unul deala mare pe capota ;) spor la modificar
                          Probabil pentru ca am "doar" 13 ani crezi ca nu stiu ce inseamna tuningu-ul.....si din cate vad....ma crezi un fan al kitschurilor...

                          Originally posted by andrei_mircea View Post
                          Din cate stiu..acest forum este strict pt loganisti nu este fordclub...fa-ti acolo cont...
                          Am cont si acolo stai linistit
                          Last edited by Adrian1196; 4 October 2010, 10:56. Reason: Automerged Doublepost
                          BMX DIN SATU MARE
                          SM 96 ADY

                          Comment


                          • #14
                            tinere, nu te mai agita, multi pe aici si-au schimbat presurile si sunt mari tunneri

                            deci vezi-ti de treaba ta si continua-ti munca, si invatatu evident
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • #15
                              Urata masina + taxe/asigurare mari (2.0)..... mai bine iati Logan !!! Bafta !
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google