05 HKF-ul Familiei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Succes Adrian in modificari! In viata conteaza mult sa fi om nu conteaza masina, stare financiara etc etc. Numai bine
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #17
      Ce arogante pe aici.E un forum liber,o comunitate libera unde toata lumea este primita.
      Asta face diferenta intre LoganClub si restul lumii ipocrite (Opelclub,KiaClub si restul)

      Chiar daca esti prea mic pentru a lua in calcul serios problemele despre masini,e bine ca iti place.Bafta pustiule.

      Comment


      • #18
        Scrie cumva in regulament ca nu ai voie sa ai cont pe Logan Club decat daca ai Logan sau alt model de Dacie?
        BMX DIN SATU MARE
        SM 96 ADY

        Comment


        • #19
          Inca cateva poze
          Attached Files
          Last edited by Adrian1196; 24 October 2010, 14:08.
          BMX DIN SATU MARE
          SM 96 ADY

          Comment


          • #20
            cam naspa, pana la 18 ani roaga-te sa tina masina

            dar peste 7 ani cine stie ce masina o sa iti iei ?

            pune-i macar niste capace la roti ca arata cam naspa asa ( desi nu`s adeptul capacelor )

            folie, muzica, chestii ;)

            hai bafta !
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #21
              tudore cu cine ai facut matematica .. cu femeia de serivici ?

              Ce ii atarna in spate ?

              Comment


              • #22
                loganu: bine ca esti tu geniu
                daca baiatu` nu vrea sa il ia la 18 ani?poate vrea la 20

                Comment


                • #23
                  da ma logane, imi cer scuze maria dumneavoastra ( ce ti-as zice eu ceva ) eram grabit. nah, peste 5 ani, e bine ? ))))
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #24
                    Pana la 18 ani mai ai ceva de asteptat, poate pana atunci iti mai da tatal tau masina undeva pe drum de tara sa te mai plimbi cu ea.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by SUPERCAR View Post
                      Pana la 18 ani mai ai ceva de asteptat, poate pana atunci iti mai da tatal tau masina undeva pe drum de tara sa te mai plimbi cu ea.
                      Hehe....bine-ar fi....dar cred ca ai dreptate

                      Originally posted by Loganu View Post
                      tudore cu cine ai facut matematica .. cu femeia de serivici ?

                      Ce ii atarna in spate ?
                      Buna intrebare....Nu stiu cum dar....intr-o vreme....pur si simplu masina te curenta cand atingeai caroseria....si cum parintii mei au un magazin de piese auto...au luat ceva.....ma rog....care duce electricitatea in pamant....sau ceva de genul...)
                      Last edited by Adrian1196; 25 October 2010, 19:59. Reason: Automerged Doublepost
                      BMX DIN SATU MARE
                      SM 96 ADY

                      Comment


                      • #26
                        ALooo... baietii ... ce e cu aroganta asta pe voi ? Acum ar trebui moderatorii sa ia masuri.
                        Pe voi daca va ia unu la misto ca aveti un lighean spart faceti spume la gura... ia gata lasati baitul sa ne prezinte masinuta... Nu conteaza cati ani are, din cate stiu eu .. unii dintre membrii acestui forum isi prezentau masinile pe la 16 ani ... SI CE ?? Poate acest baiat e mai matur si el face la 13 ce fac altii la 16-18 ani.
                        Baiatul a dat un exemplu de maturitate fata de voi astia cu LOGAN... si v-a evitat frumos spunandu-va citez "Scrie cumva in regulament ca nu ai voie sa ai cont pe Logan Club decat daca ai Logan sau alt model de Dacie?"

                        @Adrian1196: Nu-i baga in seama pe domnii acestia maturi care au un supercar de zdemii de iepuroi, incredibilul LOGAN.. capul sus, treci peste si daca vrei sa ramai cu noi scrie in continuare aici.
                        @logan_bihor: cred ca tu ai fi un exemplu bun pentru "tiuning" ca in NFS sau nu poti datorita barelor de pe plafon ?
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • #27
                          c&s, calm, nu agita si tu cearta . cei care incalca regulamentul vor fi penalizati si in plus daca si-a prezentat masina e `obligat` sa suporte si critice, corect?
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • #28
                            aha, deci va sa zica umbli pe 2 frunturi:Ford si Logan, nu-i rau, ai ce invata!
                            asa ca bine ai venit printre Loganari!
                            scria Loganu, care nu are nici macar Trabant cu motor cu injectie
                            Last edited by Bleizer; 26 October 2010, 11:32.
                            lipsa text

                            Comment


                            • #29
                              Multi dintre voi mi-ati zis sa-mi iau Logan peste 4 ani....atunci fac 18...probabil ca o sa va ascult sfaturile......nu e nimic sigur inca oricum
                              BMX DIN SATU MARE
                              SM 96 ADY

                              Comment


                              • #30
                                Salut , Adi stai linistit ca ei parca nu au fost de varsta ta... intreaba-i ce faceau ? Un sfat de la mine...daca in Satu Mare exista posibilitatea sa de dai cu carturi atunci da-te...sa poti sa iti formezi din timp niste reflexe si sa poti avea o gandire mai rapida cand o sa fii la volan. Uite o poza cu niste jante in loc de table ,o folie si putin coborata...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google