Clio 2 RS Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Marfa de marfa sa o stapanesti sanatos si sa o alergi cu placere.

    E frumoasa rau.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • #17
      la partea tehnica ce ne pregatesti ?

      Comment


      • #18
        Am vazut masina pe viu , super masina , cand o accelereaza iti incanta urechile. Spor la modificat ! Sa o coxezi sanatos Cristi si fara incidente !

        Comment


        • #19
          Am vazut eu ceva in avatarul de la mess ,m-am tinut sa te intreb toata ziua si am uitat.Sa te poarte cu placere,spor la modificari si cat mai multe ''liniute'' castigate.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • #20
            sa o fugaresti sanatos , domnu'

            o faci apropiata macar ca cea a lui felix ? :>

            o folie nu-i pui ? si niste dungi galbene :> ( o parere doar )

            bafta
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #21
              deocamdata trebuie sa o trec pe numele meu , sa ii platesc asigurarea , i-as face si casco .Sa o pun la punct , si apoi vedem ce si cum .
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #22
                Normal ca la asta ii pune turbo, ca la logan i-a fost teama

                Sa o stapanesti sanatos!

                Motor de 2000 nu?
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Dsign here:

                  Observ ca de fiecare data cand apare o noua masina in gradina unui user, se gaseste cate un "meserias" care intreaba de folie si de petice colorate... Fratilor, fara suparare, o masina ca asta alearga, nu participa la concursuri de frumusete in Targul Vitan... Cand veti intelege ca folia pe geam se pune strict functional, nu pentru aspect??



                  @CristiXP, vad ca te dai hardcore, jante Speedline de Clio Cup... Sa-l alergi cu placere, e superb. Hau maci iz za fis?
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • #24
                    nu ma intereseaza un proiect turbo ,masina asta am cumparat`o pentru senzatia de aspirat .Daca voiam un proiect turbo , continuam cu fiatul , undeva obtineam cu 3000 euro undeva la minim 450 cp , si era pe o masina gandita pentru turbo din start ,doar ca proiectul ala nu mai era un proiect de strada .
                    Masina asa am cumparat-o cu jantele si restul .Are tot ce as fi vrut sa ii fac in materie de imbunatatiri .Restul ce trebuie sa ii fac e sa mai repar una alta pe la ea .
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #25
                      o intrebare : cati cai are?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Soran View Post
                        Dsign here:

                        Observ ca de fiecare data cand apare o noua masina in gradina unui user, se gaseste cate un "meserias" care intreaba de folie si de petice colorate... Fratilor, fara suparare, o masina ca asta alearga, nu participa la concursuri de frumusete in Targul Vitan... Cand veti intelege ca folia pe geam se pune strict functional, nu pentru aspect??

                        era doar o parere pentru look, nu toti fac numai modificari la partea mecanica, poate vor sa aiba o masina care sa ii placa ochiului de fiecare data cand o vede.
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #27
                          Marfa,marfa,sa o stapanesti sanatos si ma bucur ca ai ramas in familie....ai luat microbu de la felix??RenaulSport Rulzzz
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Hai sa ne traiesti XP-ule si la multi ani.
                            succese fara numar fara numar

                            Comment


                            • #29
                              La multi ani si din partea mea Cristi! Sanatate multa si sa ai parte de masina, frumos cado' ti-ai mai facut.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • #30
                                cred ca ceea ce este frumos este sub capota! " sub capota de logan acolo ar sta bine" sa ai grija de ele!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google