Clio 2 RS Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Misto "buburuza"
    Cat te'a costat Cristi?
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • #47
      jantele care sunt acum pe el tine-le pt iarna
      pe logan pune niste dealea de tabla si vinde-l asa , stock )
      Its just a car ...

      Comment


      • #48
        frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos, cred ca este o bestie.
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • #49
          Ne dam?
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #50
            a naibii de frumoasa asa low
            o idee pentru jante
            Attached Files

            Comment


            • #51
              O masina frumoasa si care se preteaza la tuning.
              Sa ai noroc de ea si sa te poarte cu placere!!!
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • #52
                Cristi , cand ne mai vedem , promiti sa ma dai o tura in forja cu jucaria ?

                Comment


                • #53
                  dam dam , numa sa ne obisnuim unu cu altul , adica eu cu ea )
                  Am pus jantele de pe logan pe ea , o sa incerc sa fac maine niste poze ,dar sunt cam prafuite .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #54
                    bne tu Cristi, frumoasa achizitie, ma bucur ca ai ramas in familia renault si ai ales ceva special, mic, sprinten si agil ! ! ! sa ai parte de ea si sa nu o lasi sub 5000 rot/min ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • #55
                      mi cam greu cu schimbatul ca nu prea cunosc sunetul motorului ,si nici unde decupleaza .Si mi foarte greu sa ma uit la turometru .

                      Originally posted by GOLAN91 View Post
                      Marfa,marfa,sa o stapanesti sanatos si ma bucur ca ai ramas in familie....ai luat microbu de la felix??RenaulSport Rulzzz
                      Da da , felix e de vina , mi-a facut odata un cadou cu Renault F1 Team, si de atunci ,cred ca a facut voodoo la tricou )
                      Last edited by Cristi_Xp; 2 December 2010, 00:40. Reason: Automerged Doublepost
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #56
                        Cristi , usurel cu turatiile pana da caldura , la ce drumuri avem in momentul de fata tine-o din scurt. Priveste si partea buna, pana se usuca asfaltu te inveti si cu "bestia".
                        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                        Comment


                        • #57
                          la noi abia de azi e ud pe jos , pana acum am prins cateva zile cu afalt uscat .Nu e inca polei ca la voi .Am comandat distributia si fulia care imi facea zgomot , si din cauza aia am si o retinere in ceea ce priveste turatiile multe )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #58
                            In Bucuresti toti copacii sunt glazurati ) , de asfalt nu mai zic nimic...Sa ne fereasca Dumnezeu pe toti de necazuri.
                            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                            Comment


                            • #59
                              bine ma ca eu ziceam pe threadu celalalt
                              si uh in loc sa-mi dai threadu asta,mi l-ai dat pe ala cu loganu...vai si-amar...
                              de masina...nu sunt fan clio...dar asta e buna,buna rau
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • #60
                                Felicitari pentru achizitie,o masina potenta cu un motor foarte fiabil. Ne dam?
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google